O nas

Czym jest Chceszmieszkac.pl?

Chceszmieszkac.pl to nowoczesna platforma internetowa, która skupia grono najbardziej cenionych architektów, designerów oraz producentów. Nasz portal to miejsce w którym mogą spotkać się wszystkie zainteresowane strony:

Użytkownicy (klienci) w łatwy i szybki sposób są w stanie wyszukać najciekawsze rozwiązania do domu i ogrodu oraz znaleźć odpowiedzi na nurtujące ich pytania,

Architekci korzystający z naszej bazy inspiracji oraz produktów są w stanie przedstawić dostępne na rynku rozwiązania oraz sprostać oczekiwaniom klienta.

Producenci dzięki przemyślanej budowie portalu, znajdą miejsce na reklamę i zaprezentują swoją firmę w korzystnym dla nich miejscu.

Chceszmieszkac.pl to nie tylko baza polskich producentów i dystrybutorów. Inspiracje, które proponujemy to rozwiązania najlepszych i najpopularniejszych światowych projektantów. Dzięki nam dowiesz się w jaki sposób wykończone są wnętrza domów na całym świecie. Nie są nam obce wszelkie nowinki techniczne. Regularnie umieszczamy porady, które pomogą Ci w podjęciu decyzji jak wyposażyć Twoje wnętrze. Prosty w obsłudze interfejs, pozwoli Ci w szybki sposób poruszać się po portalach i łatwo wyszukiwać wybranych produktów, porad czy inspiracji.

Dlaczego warto wejść z nami we współpracę?

Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy technologie responsywności w tak rozbudowanej sieci portali co ma znaczny wpływ na naszą ciągle rosnącą oglądalność. W kwietniu 2014 roku nasz portal uzyskał blisko 10 tys. odsłon z czego 1/3 przez urządzenia mobilne. Dzięki nowoczesnej technologii ChceszMieszkac.pl możesz zobaczyć najnowsze trendy również na urządzeń mobilnych. Z kolei projektanci oraz klienci mają zawsze pod ręką dostęp do wybranych inspiracji i produktów. Wszystko w jednym miejscu, uporządkowane według kategorii.

Nasz portal jest również aktywny w sieciach społecznościowych. Fanpage na facebook’u działa od lutego 2013 roku i zgromadził już blisko 3 tys. fanów, jest stale aktywny oraz odwiedzany przez liczne grono internautów.

Formaty reklam

formaty
Artykuł sponsorowany
Dodanie
produktów
do bazy
Wpis
Post na fb

Poszukując nowego źródła reklamy Twojej firmy powinieneś wiedzieć,że jesteśmy grupą ludzi, których pasja, wiedza oraz profesjonalizm zmotywowały do stworzenia portalu dla firm, które wyróżnia dobry styl, wyjątkowy design oraz chęć promowania marki w otoczeniu znanych i cenionych.

Nasz team jest również w stanie stworzyć nowy wizerunek Twojej firmy, stronę www, oraz przygotować kreatywną kampanię reklamową. Dlatego jesteśmy w stanie kompleksowo sprostać Twoim wymaganiom. Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy ofertę, która spełni Twoje wymagania i sprawi, że wizerunek Twojej firmy na rynku się umocni.


Filip Totoś,
Redaktor Naczelny ChceszMieszkac.pl

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI