Zaprojektuj swój dom…

Artykuł /

Firma I My Home poprowadzi Cię od początku procesu projektowego, zapewni projekt z pozwoleniem na budowę, oraz wybuduje Twój dom.

Jeżeli chcesz wybudować gotowy dom z naszej oferty, bądź zaprojektować go od podstaw według swojej wizji, skontaktuj się z Nami. Stworzymy dla Ciebie koncepcje budynku. Projekt na pozwolenie pod budowę jak i projekt wykonawczy. Nasz zespół to profesjonaliści.  Nasze domy są autorskie i wychodzą spod ręki Grzegorza Grysa co nadaje im unikatowość. Nad każdą realizacją, doborem materiałów oraz wykończeniem czuwa Filip Totoś. Dbamy, aby od postawienia pierwszej kreski do zakończenia budowy Twój dom był tym wyjątkowym, o którym marzysz.

Zapraszamy również do odwiedzin naszego domu pokazowego w Sarnowie (20 min drogi od Katowic),  gdzie możesz zobaczyć jaki poziom usług świadczy nasza firma.

Skontaktuj się z nami!

+48 516 121 291
filip.totos@gmail.com
Dom pokazowy
ul.Wiejska 170
42-512 Sarnów

Projekty koncepcyjne

Nasza firma wykona dowolny projekt koncepcyjny. Nie wiesz jeszcze jak miał by wyglądać Twój wymarzony dom. Nie chcesz aby był gotowcem z katalogu. Stworzymy dla Ciebie koncepcje która spełni Twoje wymagania.

 

Projekty budowlane

Jesteśmy w stanie wykonać dowolny projekt budowlany według potrzeb klienta. Możemy poprawić gotowy projekt. Bądź też zaprojektować Twój dom od podstaw.

 

Projekty wykonawcze

Potrzebujesz precyzyjnego projektu wykonawczego. Jesteśmy w stanie zaprojektować dla Ciebie każdy detal, dopasować technologię i skonsultować ja z branżystami tak aby projekt był dopracowany w najmniejszym szczególe.

 

Wizualizacje fotorealistyczne oraz projekty wnętrz

Kupiłeś właśnie dom albo mieszkanie i nie wiesz jak go urządzić. Przyjdź do nas. Stworzymy dla Ciebie wizualizacje jak mogą wyglądać Twoje 4 kąty.

 

Budowa domu pod klucz

Nasza firma zbuduje dla Ciebie dom pod klucz. Ty będziesz tylko doglądał jak postępują prace budowlane.


[manual_related_posts]