/Castorama na Fabianowie – Poznań to kolejne miasto, gdzie sieć otwiera swój sklep – informuje epoznan
Castorama Poznań: Fabianowie otwiera sklep - epoznań

Castorama na Fabianowie – Poznań to kolejne miasto, gdzie sieć otwiera swój sklep – informuje epoznan

Już niedługo nowa Castorama Poznań zacznie funkcjonować na Fabianowie. To miejsce, które ma być na sklepowej mapie Poznania bardzo istotne i zdecydować o tym, że klienci chętnie skorzystają z oferty tej sieci.

Jak informuje epoznan.pl, w sklepie będzie można wypożyczyć samochód dostawczy na minuty. Nowy sklep Castorama (Poznań) jest przeniesiony z ulicy Grójeckiej, gdzie również wcześniej funkcjonował sklep tej marki. Nowe miejsce pozwoliło znaleźć pracę aż 160 osobom. Pewna część, to stara załoga, która wcześniej pracowała w markecie przy Grójeckiej, który został już zamknięty.

Epoznań dodaje – nowa Castorama to nowe możliwości dla każdego klienta

Na obecną chwile dziennikarzom udało się dowiedzieć, że nowy sklep sieci Castorama to w sumie ponad 10 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni handlowej. Możemy standardowo liczyć na działy: ogród, techniczny, urządzenia, budowlanka, dekoracja, obsługi klienta i logistyki. W sklepie w sumie znajduje się 40 tysięcy różnych produktów. Pojawia się także nowość – Casto Lab miejsce, gdzie prowadzone będą szkolenia dla dorosłych i dzieci dotyczące majsterkowania.

Jednak tą największą nowością będzie opcja wypożyczenia na minuty samochodu dostawczego. Korzystanie z tej oferty będzie możliwe po zainstalowaniu w urządzeniu mobilnym specjalnie przygotowanej w tym celu aplikacji.

Aby skorzystać z tej innowacyjnej usługi oferowanej dzięki współpracy z firmą Traficar wystarczy zainstalować aplikację na smartfonie i zarezerwować jedno z dwóch aut będących do dyspozycji klientów na parkingu przed sklepem.epoznan.pl

Godziny otwarcia sklepu:

poniedziałek – sobota 6:30 – 21:00

niedziela 9:00-20:00

/ fot Kris1973