/Czy opłaca się mieć saturator do wody w domu?

Czy opłaca się mieć saturator do wody w domu?

Jeśli  często pijesz wodę gazowaną i gazowane napoje smakowe, to zakup saturatora do wody szybko się zwróci. Oszczędzisz na zakupie kolejnych zgrzewek wody i pozytywnie wpłyniesz na ochronę środowiska, nie produkując kolejnych plastikowych odpadów. Woda z saturatora jest poza tym pyszna – wszyscy wielbiciele bąbelków docenią jej smak. Oto 5 powodów, dla których warto wyposażyć kuchnię w saturator do wody.

Saturator do wody gazowanej pomaga zredukować ilość odpadów

Jeśli troska o planetę nie jest Ci obca, docenisz zakup saturatora za możliwość picia wody z bąbelkami bez konieczności produkowania kolejnych odpadów. Zapomnij o pustych butelkach po wodzie gazowanej. Napełnij butelkę saturatora, naciśnij przycisk i woda wypełni się dwutlenkiem węgla.

Saturator nie wymaga podłączania do prądu

Domowy saturator do wody gazowanej nie wymaga podłączania pod prąd. Nie jest to elektryczny sprzęt, nie ma też przewodów, więc możesz go postawić w dowolnej części kuchni czy salonu. Nie musisz też martwić się o zwiększone rachunki za prąd.

Decydujesz o nasyceniu wody CO2

Lubisz mocniej czy słabiej gazowaną wodę? Naciśnij przycisk ekspresu do gazowanej wody, aby w kilka sekund zmienić zwykłą wodę z kranu w bąbelkowy napój. 1-2 naciśnięcia dadzą wodę lekko gazowaną, 3-4 wodę średnio gazowaną, a 5 naciśnięć wyczaruje mocno gazowany napój.

Saturator nadaje się nie tylko do wody gazowanej

Saturator pozwala nasycić gazem nie tylko wodę. Możesz też „wyprodukować” w domowych zaciszu orzeźwiające napoje gazowane o smaku owoców czy coli. Dostępne są specjalne syropy i koncentraty, które dodaje się do wody – to doskonały sposób na cieszenie się smakiem miętowym, grejpfrutowym czy cytrynowym.

Naboje do ekspresów do wody gazowanej są łatwo dostępne

Nie musisz się martwić, że zabraknie w Twojej wodzie bąbelków. Dokup dodatkowy cylinder z gazem, który bez problemu znajdziesz w sieci i sprzedaży stacjonarnej.

Saturator do wody gazowanej to prosty w obsłudze i przydatny sprzęt do kuchni, który docenią wszyscy miłośnicy gazowanych napojów i wody. Pozwoli oszczędzić pieniądze na zakup kolejnych zgrzewek wody i pomoże zredukować ilość plastikowych odpadów. Jego zakup z pewnością się opłaca.