/Drukarnia internetowa wyznaczająca nowe trendy na polskim rynku

Drukarnia internetowa wyznaczająca nowe trendy na polskim rynku

Co stoi za sukcesem firmy Drukomat oraz jak innowacyjne narzędzia wpływają na nasze codzienne życie? O tym i nie tylko o tym dowiemy się w dalszej części artykułu.

Czym zajmuje się firma Drukomat?

Nowoczesne i szybkie metody druku przez internet. Na stronie drukomat.pl istnieje możliwość druku ulotek, plakatów a także katalogów online. Dbałość o klienta i profesjonalizm wyróżnia firmę Drukomat na tle konkurentów. Możliwość tworzenia spersonalizowanych kalendarzy reklamowych, wizytówek, a także notesów firmowych. Poza standardowymi usługami na rynku drukarskim, firma Drukomat specjalizuje się również w tworzeniu ogromnych banerów reklamowych oraz billboardów. Doceniona przez profesjonalistów i uznana na całym świecie posiada w swojej ofercie mnóstwo gadżetów, za pomocą których można reklamować swoją firmę z dowolnej branży. Wszystkie produkty znaleźć można na stronie drukomat.pl.

Reklamowy gadżet – taśma miernicza.

Reklamy powiązane z przedmiotami używanymi w danej branży potrafią w najefektywniejszy sposób przyciągnąć nowego klienta. Taśma miernicza stosowana jako narzędzie do mierzenia wszelakich powierzchni świetnie nada się na reklamę budowlano-remontowych oraz developerskich. Taśma używana jest jednak nie tylko na budowie, ale może być również stosowana do użytku domowego. Można ją więc sprzedawać jako dodatek reklamowy lub dodawać w prezencie.

Na taśmie mierniczej można umieścić dowolny logotyp lub napis. Firma Drukomat gwarantuje jakościowe wykonanie nawet najbardziej wymagających, szczegółowych detali. Wzór będzie umieszczony na powierzchni o średnicy 30 mm. Miarka została wykonana ze świetnie jakościowej stali, natomiast obudowa posiada antypoślizgowe, gumowe elementy, które umożliwiają wygodny, pewny chwyt podczas pomiarów. W ofercie są dwie taśmy, jedna o długości 3 m; nadaje się idealnie do użytku domowego. Druga natomiast o długości 5 m może być używana również przez profesjonalistów.

Nadruk reklamowy – na miarę Twoich potrzeb

Taśma miernicza posiada nowoczesny, ultra-szybki mechanizm zwijania. Wyposażona jest również w funkcjonalny pasek, który sprawia że taśma nigdy nie wypadnie Ci z rąk. Poręczność taśmy mierniczej sprawia, że możesz nosić ją ze sobą dosłownie wszędzie – zmieści się w: torbie, plecaku, szufladzie, a nawet spodniach. Dostępna wyłącznie na drukomat.pl.

Multinarzędzie Schwarzwolf – idealny pomysł na prezent.

Funkcjonalne narzędzie o kompaktowych rozmiarach 100 x 45 mm mieści w swoim wnętrzu aż 15 unikalnych w użyciu narzędzi. Solidne wykonanie ze stali nierdzewnej to jakość i wytrzymałość potwierdzona uznaną na całym świecie marką Schwarzwolf. Uchwyt wykonany z aluminium. Na narzędziu wielofunkcyjnym istnieje możliwość umieszczenia logotypu lub napisu na powierzchni o wymiarach 40 x 4 mm. Znakowanie odbywa się z wykorzystaniem grawera laserowego i ma kolor jasno szary. Wynika to bezpośrednio z materiału, na którym wykonuje się znakowanie.

Multinarzędzie do promocji Twojej firmy.

Do zestawie dołączony jest starannie dopasowany do narzędzia neoprenowy pokrowiec o kolorze czarnym. Zapewnia on stabilność i gwarantuje, że narzędzie nie wypadnie podczas przechowywania. Całość produktu zapakowana jest w firmowe pudełko marki Schwarzwolf, które stanowi eleganckie opakowanie. Multinarzędzie dostępne w 5 wersjach kolorytowych:

  • szarym
  • zielonym
  • pomarańczowym
  • czerwonym
  • niebieskim

Sprzedawany wyłącznie w nakładzie po 10 szt. Produkt dostępny pod adresem: https://www.drukomat.pl/multinarzedzie-SchwarzwolfInne gadżety reklamowe można znaleźć na stronie drukomat.pl.