/Epoznan – Castorama na Fabianowie – Poznań to kolejne miasto, gdzie sieć otwiera swój sklep
Castorama Poznań: Fabianowie otwiera sklep - epoznań

Epoznan – Castorama na Fabianowie – Poznań to kolejne miasto, gdzie sieć otwiera swój sklep

Epoznan poinformował, że już niedługo nowa Castorama Poznań zacznie funkcjonować na Fabianowie. To miejsce, które ma być na sklepowej mapie Poznania bardzo istotne i zdecydować o tym, że klienci chętnie skorzystają z oferty tej sieci.

Jak informuje epoznan.pl, w sklepie będzie można wypożyczyć samochód dostawczy na minuty. Nowy sklep Castorama (Poznań) jest przeniesiony z ulicy Grójeckiej, gdzie również wcześniej funkcjonował sklep tej marki. Nowe miejsce pozwoliło znaleźć pracę aż 160 osobom. Pewna część, to stara załoga, która wcześniej pracowała w markecie przy Grójeckiej, który został już zamknięty.

Epoznań dodaje – nowa Castorama to nowe możliwości dla każdego klienta

Na obecną chwile dziennikarzom epoznan udało się dowiedzieć, że nowy sklep sieci Castorama to w sumie ponad 10 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni handlowej. Możemy standardowo liczyć na działy: ogród, techniczny, urządzenia, budowlanka, dekoracja, obsługi klienta i logistyki. W sklepie w sumie znajduje się 40 tysięcy różnych produktów. Pojawia się także nowość – Casto Lab miejsce, gdzie prowadzone będą szkolenia dla dorosłych i dzieci dotyczące majsterkowania.

Jednak tą największą nowością będzie opcja wypożyczenia na minuty samochodu dostawczego. Korzystanie z tej oferty będzie możliwe po zainstalowaniu w urządzeniu mobilnym specjalnie przygotowanej w tym celu aplikacji.

Aby skorzystać z tej innowacyjnej usługi oferowanej dzięki współpracy z firmą Traficar wystarczy zainstalować aplikację na smartfonie i zarezerwować jedno z dwóch aut będących do dyspozycji klientów na parkingu przed sklepem.epoznan.pl

Godziny otwarcia sklepu:

poniedziałek – sobota 6:30 – 21:00

niedziela 9:00-20:00

źródło: epoznan

/ fot Kris1973