/Inteligentna toaleta myjąca – wszystko, co musisz o niej wiedzieć!
Jak wygląda i działa nowoczesna toaleta myjąca

Inteligentna toaleta myjąca – wszystko, co musisz o niej wiedzieć!

Łazienka jest miejscem przeznaczonym do dbania o higienę. Jednym z najnowocześniejszych rozwiązań, które może się w niej znaleźć, jest inteligentna toaleta myjąca – wyjątkowe urządzenie łączące w sobie funkcje wc i bidetu. Toaleta myjąca pozwala w nowoczesny, wygodny oraz w pełni dostosowany do własnych potrzeb sposób zatroszczyć się o higienę osobistą całej rodziny. Jej zaletą jest nie tylko wysoka funkcjonalność, ale także uniwersalność – urządzenie to może zostać bowiem zainstalowane w każdej, nawet niewielkiej łazience.

Jak wygląda i działa nowoczesna toaleta myjąca?

Toaleta myjąca z wyglądu do złudzenia przypomina klasyczną miskę wc. Doskonałym przykładem takiego rozwiązania jest urządzenie marki Roca – toaleta myjąca Inspira In-Wash, która dostępna jest zarówno w wersji podwieszanej, jak i stojącej. Dla wersji podwieszanej do końca 2020 roku obowiązuje promocja, dzięki której za dedykowany do tego modelu stelaż zapłacimy symboliczną złotówkę netto. Toaleta myjąca to uniwersalne oraz wyposażone w najbardziej zaawansowane technologie urządzenie, którego stworzenie jest efektem wieloletniej pracy projektantów i inżynierów marki Roca. Jego uniwersalne kształty, minimalistyczny design oraz zastosowanie intuicyjnych technologii sprawia, że toaleta myjąca marki Roca pasuje do stylu każdej łazienki oraz jest w stanie sprostać potrzebom każdego współczesnego użytkownika.

Toaleta myjąca Inspira In-Wash wyróżnia się prostą, nieskomplikowaną obsługą, a jej pracą można sterować za pomocą bezprzewodowego pilota lub zintegrowanego panelu sterowania. Wykonana jest z wysokiej jakości, higienicznych materiałów w specjalnej konstrukcji Rimless, która sprzyja higienie oraz ułatwia czyszczenie. Urządzenie jest ponadto bardzo proste w obsłudze, a jego montaż przebiega dokładnie tak samo, jak każdej innej toalety stojącej lub podwieszanej. Należy jedynie zadbać o źródło zasilania w pobliżu urządzenia oraz dopływ wody.

funkcjonalność toalety myjącej

Nie tylko samo mycie, czyli szeroka funkcjonalność toalety myjącej

Toaleta myjąca oferuje szeroką funkcjonalność, a poszczególne parametry jej pracy mogą zostać dostosowane do osobistych potrzeb i preferencji każdego użytkownika. Podstawową funkcją jest oczywiście mycie. Toaleta myjąca Inspira In-Wash obsługuje dwa jego tryby – natrysk damski oraz natrysk tylni. Oscylacyjne ruchy dyszy myjącej pozwalają na dokładne umycie się, a możliwość regulacji temperatury i ciśnienia wody na dostosowanie parametrów mycia do osobistych preferencji, pory dnia i roku oraz samopoczucia. Oprócz tego, toaleta myjąca pozwala także na osuszenie się po umyciu, parametry suszenia również mogą być personalizowane, a jej obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna.

Bezkołnierzowa konstrukcja toalety (Rimless) gwarantuje wysoką higienę korzystania z funkcjonalności toalety, łatwość codziennego czyszczenia wc oraz zmniejszenie zużycia wody do spłukiwania. Wysokie bezpieczeństwo i komfort użytkowania toalety myjącej zapewnia z kolei zastosowana w desce technologia wolnego opadania, której obecność docenią rodziny z dziećmi oraz osoby ceniące sobie najwyższą jakość wykończenia detali. Obecność nocnego podświetlenia w postaci diod o długiej żywotności podkreśla natomiast nowoczesny i ekskluzywny charakter urządzenia oraz pozwala na korzystanie z jego pełnej funkcjonalności w nocy, bez konieczności zapalania głównego oświetlenia w łazience.