/Jaki materac kieszeniowy wybrać, aby zagwarantować sobie dobry sen?

Jaki materac kieszeniowy wybrać, aby zagwarantować sobie dobry sen?

Zdrowy i komfortowy sen to podstawa. Doskonale o tym wiesz, dlatego szukasz materaca, który Ci to zapewni. Ale śpisz ze swoją partnerką, która jest dużo lżejsza od Ciebie. Klasyczny materac sprężynowy więc nie wchodzi w grę. Efekt pływania murowany. Co więc wybrać? Materac kieszeniowy o niezwykłych właściwościach.

Rozwiązaniem Twojej bolączki jest materac kieszeniowy Hilding Step. To produkt najwyższej jakości, stworzony przez szwedzką markę, która od lat zajmuje się projektowaniem materacy i łóżek. Filozofia firmy zakłada, że zdrowy i regenerujący sen możliwy jest tylko w odpowiednich warunkach. Ergonomia, mikroklimat, higiena, wytrzymałość i odpowiednie wzornictwo. To tymi elementami Hilding legitymuje się na co dzień. I właśnie w oparciu o nie został stworzony materac Step.

Najwyższa jakość gwarancją dobrego snu

Najwyższej jakości materiały, jakie zostały użyte do produkcji materacy kieszeniowych marki Hilding, zapewniają im niezwykłą wytrzymałość. Dlatego marka oferuje aż 15 lat gwarancji na swoje produkty. Dba o odpowiednie dopasowanie materaca do kształtu ciała użytkownika. Stosuje antyalergiczne rozwiązania oraz przewiewne i odprowadzające wilgoć materiały. Funkcjonalność materacy łączy z wyjątkowym wzornictwem pokrowców i szerokim wyborem rozmiarów produktów. Wszystkie modele Hilding są testowane nim zostaną wypuszczone na rynek. Dzięki czemu dostajesz pewność, że wybrany przez Ciebie produkt jest najwyższej jakości.

Jak jest zbudowany materac Hilding Step?

Materac kieszeniowy Hilidng Step to wyjątkowy produkt w swojej klasie. Po pierwsze jest rolowany – nie znajdziesz wiele modeli materacy sprężynowych, które mają tę właściwość! Po drugie zbudowany jest na bazie siedmiostrefowej sprężyny kieszeniowej. A to oznacza, że każda sprężyna została zamknięta w osobnym woreczku. Te zaś połączono ze sobą w taki sposób, by dać Ci maksymalną elastyczność punktową. Co to oznacza w praktyce? Twoje ciało dostaje solidne wsparcie dokładnie w tych punktach, w których styka się z powierzchnią materaca. A dzięki 2,5 cm piance Flexifoam produkt doskonale dopasowuje się do krzywizn ciała, dając maksymalne wsparcie dla kręgosłupa. Materac Step sprawia, że Twoje mięśnie regenerują się nawet podczas krótkiej drzemki. Jest twardy, a jednocześnie komfortowy.

Jaki rozmiar i dla kogo warto wybrać?

Materace Hilding Step dostępny jest w kilku standardowych rozmiarach. Materace jednoosobowe to 80×200, 90×200, 100×200 i 120×200. Do kategorii dwuosobowych zaś zalicza się materace 140×200, 160×200 i 180×200. Polecane są one głównie osobom, które potrzebują dodatkowego wsparcia przy wstawaniu i przekręcaniu się. Dlatego idealnie sprawdzą się w przypadku seniorów lub osób po urazach. Będą też świetnym wyborem dla par ceniących sobie wysoką elastyczność i optymalne dopasowanie do ciężaru ciała. Właściwości materacy kieszeniowych spowodują, że śpiąca obok osoba nie odczuje Twoich ruchów.

Teraz już wiesz, że materac kieszeniowy Step to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. Sprawdź, czy śpisz na odpowiednim materacu na https://www.veronique.pl. A o konsekwencjach zdrowotnych źle dopasowanego posłania poczytaj np. tutaj: www.zdrowykregoslup.pl.