/Jakie materace do spania wybierają najchętniej Polacy?

Jakie materace do spania wybierają najchętniej Polacy?

Czy Polacy się wysypiają? Dane napawają optymizmem: staramy się przesypiać około 6- 7 godzin i pod tym względem wyprzedzamy wiele krajów europejskich, w tym także Skandynawów i Greków, którzy przyznają, że często śpią około 4-5 godzin! Mamy większą niż kilkanaście lat temu świadomość tego, jak ważny dla zdrowego życia jest sen. Dlatego chcemy spać więcej, dużej i lepiej: dobre podłoże do spania z pewnością nam to ułatwi. Czy wiesz, jakie materace do spania Polacy wybierają najchętniej? Znamy odpowiedź!

Czym kierują się Polacy, wybierając materac do spania? 

  1. Przestaliśmy kierować się niską ceną, za którą często stoi niska jakość. Jesteśmy bardziej świadomi i wolimy zaufać renomowanym producentom, którzy oferują doskonałą jakość i kilkunastoletnią gwarancję. Takie rozwiązanie to dobra inwestycja w zdrowie oraz … wiele lat doskonałego, w pełni regenerującego snu! Z tego względu Polacy docenili m.in. szwedzką markę Hilding. To lider w branży, który istnieje na rynku już ponad 80 lat! 
  2. Korzystamy z zaufanych serwisów internetowych, gdzie możemy nie tylko porównać ceny produktów, ale też ich komponenty, budowę, oraz opinie innych klientów. Dlatego watro wiedzieć, że materace do spania abcsnu.pl oferuje tak szerokiej ofercie, że z pewnością każdy znajdzie odpowiedni produkt dla siebie.
  3. Szukamy komfortu, nawet jeśli naszym miejscem wypoczynku jest kanapa. Jak to możliwe? Polacy często sięgają po materac nawierzchniowy, aby złagodzić bóle placów spowodowane spaniem na niewygodnej powierzchni. To świadczy o tym, że wzrosła nasza świadomość tego, jak ważnym elementem życia jest zdrowy, krzepiący sen. 
Jaki model materaca Polacy często wybierają do swojej sypialni?

Jaki model materaca Polacy często wybierają do swojej sypialni?

Ostatnia i najważniejsza rzecz dotycząca polskiej sypialni: Polacy cenią sobie nowoczesne rozwiązania. To napawa optymizmem, ponieważ jeśli chodzi o materace, innowacja często idzie w parze komfortem i zdrowiem. Dlatego jednym z najchętniej wybieranych typów materacy jest materac hybrydowy. Jest on synestezją wszystkiego, co najlepsze w materacach do spania, bowiem łączy w sobie zalety materaca kieszeniowego, czyli nowoczesnego materaca sprężynowego oraz doskonałego, zaawansowanego technologicznie materaca piankowego. Czy wiesz, jakie modele materacy sprawdzają się u nawet bardzo wymagających osób? Polacy bardzo cenią sobie materace hybrydowe Hilding Anders, które stworzono w 100-procentowym zrozumieniu dla anatomii ludzkiego ciała – dzięki temu uzyskano niezwykłą ergonomię i najwyższy komfort spania.

Jakości Hilding zaufało już wielu producentów mebli – dlatego materace hybrydowe firmy znajdziemy w ofercie Ikea, Black Red White, Agata Meble, Sleepmed i wielu innych. Wyobraź sobie miękko otulający ciało, a jednocześnie stabilny dla kręgosłupa materac hybrydowy, który skomponowano z kilku stref niwelujących niepotrzebne drgania sprężyn oraz warstwowych, miłych dla skóry pianek, które plastycznie dopasowują się do ułożenia twojego ciała. Spraw, aby twój sen był na najwyższym poziomie, nawet jeśli sypiasz dużo  mniej niz 8 godzin, możesz sprawić, że będzie to doskonały, zdrowy sen!