/Kolekcja AZURA – idealnie dopasowane akcesoria drzwiowe i meblowe

Kolekcja AZURA – idealnie dopasowane akcesoria drzwiowe i meblowe

Chcesz w spójny sposób urządzić swoje wnętrze i dobrać akcesoria do drzwi i uchwyty meblowe w podobnym stylu? Poznaj kolekcję AZURA od PORTA DRZWI, która pozwoli Ci harmonijnie i estetycznie urządzić mieszkanie czy dom. Wybierz najlepiej dopasowane klamki do drzwi i akcesoria do domu!

Akcesoria do drzwi

Podczas urządzania wnętrz fronty szafek, odcienie paneli, ścian czy skrzydeł drzwiowych okazują się kluczowymi wyborami. Wiele osób nie przykłada wówczas większej uwagi do akcesoriów do drzwi czy uchwytów meblowych, które są istotnym elementem wnętrza dopełniającym jego charakter i styl.

W PORTA możesz samodzielnie skonfigurować krok po kroku drzwi w wybranym przez Ciebie stylu. Wybierz kolekcję, model, kolor okleiny i ościeżnicę, a zespół PORTA zadba o parametry techniczne. Dowiedz się więcej o drzwiach PORTA i ich konfiguracji – https://www.porta.com.pl/konfigurator

Szukasz zestawu akcesoriów do drzwi, który pozwoli Ci kompleksowo wykończyć mieszkanie w spójnym stylu? Wybierz KOLEKCJĘ AZURA od PORTA DRZWI, która może być dobrym rozwiązaniem dla Ciebie! Znajdziesz w niej:

  • Klamki AZURA – to klasyczny i ponadczasowy model, który wyróżnia się okrągłą rozetą i owalnym uchwytem, który wygodnie trzyma się w dłoni. Klamka dostępna jest w kolorze złotym, srebrnym oraz czarnym.
  • Uchwyty meblowe dopasowane do klamek do drzwi zapewnią spójność i harmonię we wnętrzu. W kolekcji AZURA znajdziesz podłużne, prostokątne, subtelne uchwyty, które dzięki swojemu uniwersalnemu kształtowi bez problemu dopasujesz do wnętrz urządzonych zarówno w nowoczesnym, jak i klasycznym stylu. Oprócz podłużnych uchwytów, w kolekcji AZURA znajdziesz też gałki i uchwyty t-bar.
  • Stopery drzwiowe ścienne i podłogowe pomogą utrzymać skrzydło drzwiowe w dobrym stanie, zapobiegając jego obijaniu się.
  • Wieszak ścienny to dopełnienie kolekcji AZURA, które pozwoli Ci stworzyć spójny przedpokój z wieszakami dopasowanymi do klamki od drzwi wejściowych i pozostałych akcesoriów. Wieszaki AZURA możesz wykorzystać również w garderobie.
  • Złota klamka do drzwi i inne akcesoria AZURA świetnie sprawdzą się we wnętrzach w stylu boho z elementami bieli, roślinności i drewna, czy w zestawieniach glamour z motywem szkła i połysku.
  • Czarna klamka i akcesoria AZURA to świetny wybór do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz, a także do loftowych pomieszczeń z cegłą.
  • Srebrna klamka i akcesoria AZURA z powodzeniem sprawdzą się natomiast w mieszkaniach w skandynawskim stylu pełnych bieli, drewna i szarości czy w nowoczesnych lub urządzonych klasycznie wnętrzach.

Wybierz swoje ulubione akcesoria do drzwi i uchwyty meblowe i ciesz się stylowym mieszkaniem!

/ Artykuł sponsorowany