/Kompletny system dachowy Braas – gwarancja trwałości i bezpieczeństwa

Kompletny system dachowy Braas – gwarancja trwałości i bezpieczeństwa

Konstrukcja dachowa to dziesiątki elementów, które finalnie tworzą piękny i niezawodny dach. Dlatego warto zadbać o to, by wszystkie jego składowe idealnie do siebie pasowały. Rozwiązaniem jest tzw. kompletny system dachowy, który  obejmuje pełen zestaw dachówek podstawowych i kształtowych oraz szereg akcesoriów. Taki dach z jednej ręki oferuje firma Braas, proponując klientom i inwestorom cały przekrój akcesoriów dachowych wraz z szerokim wyborem dachówek. Te ostatnie dostępne są teraz w nowej, niższej cenie, co dodatkowo zachęca do zakupu wszystkich elementów pokrycia. Dlaczego warto skorzystać z kompletnego systemu dachowego?

Inspiracją do stworzenia kompletnego systemu dachowego, była chęć zaoferowania rozwiązania, które zapewni właścicielom nieruchomości trwałość i bezpieczeństwo funkcjonowania dachu przez długie lata. Doświadczenie i wiedza specjalistów Braas pozwoliła na odpowiednie połączenie niezbędnych elementów, wykonanych z najwyższej jakości materiałów, które w całości tworzą bezawaryjnie działający system dachowy. Jakie możliwości daje takie rozwiązanie?

Idealne dopasowanie

Prawidłowe działanie pokrycia dachowego uzależnione jest od jakości, ale również prawidłowego montażu i dopasowania wszystkich jego części. Poza dachówkami są to między innymi:

  • systemy wentylacyjne i uszczelnienia np. taśmy Figaroll Plus, czy Metalroll,
  • warstwa wstępnego krycia, zabezpieczająca termoizolację np. membrany i papy Braas Bit Premium SBS,
  • akcesoria do obróbki i wyprowadzania elementów dodatkowych z połaci np. kominki wentylacyjne, nasadki antenowe, kosze aluminiowe, listwy kominowe,
  • detale mocujące np. klamry i wsporniki do łat) 
  • systemy bezpieczeństwa np. zabezpieczenia przeciwśnieżne oraz ławy i stopnie kominiarskie.

Wybór wszystkich tych produktów u jednego producenta gwarantuje, że będą one do siebie idealnie pasować i technicznie stworzą kompletne, bezawaryjne pokrycie dachowe.

Kolorystyczna harmonia

Wybór koloru dachówek nie jest prosty, bo oferta jest naprawdę bogata. Kiedy już zdecydujemy się na któryś wariant – tradycyjną, ceglaną czerwień, nowoczesny grafit, oryginalną zieleń lub jeszcze inną opcję, warto pamiętać, by wszystkie elementy pokrycia dachowego, takie jak: kalenice, kosze aluminiowe, kominki wentylacyjne, przejścia przez połać i pozostałe akcesoria, miały te same odcienie. Umożliwi to na pewno dobór produktów od jednego producenta. Spójność kolorystyczna będzie wtedy idealna, a cały dach będzie wizualnie zachwycał swoim pięknem i elegancją.

Pełna dowolność stylistyczna

Kompletny system dachowy Braas został stworzony dla każdego. Bez względu na rodzaj dachu, jego styl, czy kolorystykę. Wszystkie dachówki i niezbędne akcesoria zostały odpowiednio dobrane, by w efekcie właściciel nieruchomości mógł cieszyć się pięknym i trwałym dachem przez lata.

Dach to inwestycja na lata, dlatego warto o nim myśleć w długiej perspektywie i wybierać rozwiązania systemowe, które gwarantują idealne dopasowanie i najwyższą jakość. Potwierdzamy ją gwarancją udzielaną na 30 lat, która jest obietnicą trwałości i niezawodności pokrycia dachowego. To również świadectwo tego, że jesteśmy pewni zalet oferowanych dachówek i akcesoriów. Spokój i świadomość bezpieczeństwa to dodatkowe wartości, które przekazujemy wraz z produktami i które często okazują się decydujące przy podejmowaniu decyzji o wyborze naszej marki. Teraz dodatkowym argumentem, mogącym jeszcze bardziej zachęcić do wyboru produktów Braas są nowe, niższe ceny. – mówi Dariusz Smolis, ekspert Braas.

Ochrona na każdym etapie

Dach ma być przede wszystkim trwały i zapewniać bezpieczeństwo przez kolejne dziesiątki lat. Surowce najwyższej jakości używane do produkcji dachówek, zaawansowane technologicznie produkty oraz wykwalifikowani dekarze to kluczowe elementy, za pomocą których powstaje właśnie taka konstrukcja. Dzięki nim nasz dach jest odporny na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, a jego podatność na ryzyko uszkodzeń lub awarii ograniczona jest do minimum.

Kompletny system dachowy Braas zapewnia perfekcyjne dopasowanie wszystkich elementów pokrycia. Chroni to dach, a przy tym mieszkańców i użytkowników budynków np. przed przeciekaniem, nieszczelnością lub nadmierną wilgocią. Wybierając produkty od jednego producenta, zyskujemy pełną optymalizację wymiarów i kształtów dachu oraz jego wizualną spójność. To z kolei daje nam gwarancję wieloletniej wytrzymałości, bezawaryjności i komfortu.