/Kryształowe żyrandole do salonu i sypialni — propozycje oświetlania Ideal Lux

Kryształowe żyrandole do salonu i sypialni — propozycje oświetlania Ideal Lux

Lubisz wnętrza z eleganckim, gustownym i luksusowym akcentem? Jeśli tak to z pewnością rozważałeś zakup żyrandola do salonu i sypialni! Sprawdź nasze propozycje oświetlenia Ideal Lux, którego modele zachwycają i świetnie sprawdzają się w nowoczesnych aranżacjach!

Kryształowe żyrandole w nowoczesnym wydaniu to jeden z najmodniejszych akcentów we wnętrzach. Idealnie pasują nie tylko do salonu czy sypialni, ale nawet do kuchni czy łazienki — wszystko zależy od wystroju i wielkości pomieszczenia. Warto również wspomnieć, że współczesny kryształowy żyrandol pasuje do większości popularnych stylów. Świetnie wygląda nawet w białym, minimalistycznym pokoju, gdzie może odgrywać główną rolę!

Kryształowe żyrandole do salonu i sypialni

Klasycznym modelem uwielbianym przez fanów połączenia tradycji i nowoczesności jest żyrandol Ideal Lux Vanity, który zachwyca swoim kształtem i designem. Świetnie sprawdzi się nad skórzaną kanapą i z wytwornymi dodatkami, na przykład eleganckim dywanem. W towarzystwie dużego żyrandola bardzo ładnie komponują się również lampy stojące z klasycznymi abażurami ułożone na podłodze lub stoliku w salonie.

W ofercie oświetlenia Ideal Lux znajdziemy również propozycje do wnętrz, w których chcemy, aby olbrzymi kryształowy żyrandol zdecydowanie odgrywał główną rolę w pomieszczeniu. Szczególnie polecane przez architektów są plafoniery Ideal Lux Dubai, które robią wrażenie w aranżacjach w stylu glamour, nowojorskim lub nowoczesnym — wszędzie gdzie szukamy mocnego, luksusowego akcentu.

Inspiracją przy wyborze odpowiedniego kryształowego żyrandola mogą być nie tylko aranżacje współczesnych architektów wnętrz przedstawiające mieszkania celebrytów w luksusowych czasopismach z całego świata, ale również wystrój hotelowego foyer albo sal balowych w pałacach. Iście bajkową propozycją oświetlenia Ideal Lux jest lampa sufitowa Caesar Chrome, która nie tylko jest bardzo wytworna, ale zdecydowanie olśniewa swoim wyglądem.

Ciekawą propozycję do nowoczesnych wnętrz, do których chcemy dodać elegancki kryształowy żyrandol, jest kolekcja oświetlenia Ideal Lux Carlton. Oryginalny design balansujący między nowoczesnością, a glamour jest niezwykle szykowny, a zarazem (w porównaniu do innych modeli) dość minimalistyczny, dzięki czemu może być idealną wisienką na torcie w większości wnętrz.