/Marmurowe lampy do domu? Poznaj markę Abigali

Marmurowe lampy do domu? Poznaj markę Abigali

Marmurowe dodatki w domach stają się coraz bardziej modne. Projektanci decydują się wypełniać przestrzenie mieszkań nie tylko płytkami w kształcie kafelek, lecz także marmurowymi lampami. Jakie lampy marmurowe znajdziemy w asortymencie marki Abigali?

Lampy marmurowe pasują do wszystkich wnętrz, zarówno tych futurystycznych, jak i klasycystycznych. Lampy te tworzą ciekawy kontrast, dodają klimatu, a przede wszystkim doskonale oświetlają przestrzenie. Design lamp marmurowych jest niebanalny, dzięki czemu wnętrza, w jakich się znajdą, będą wyglądały unikatowo. Nowością na polskim rynku są lampy Abigali z kolekcji Marble Stone, które doskonale wpisują się ze współczesne trendy. Czy warto je mieć?

Czym charakteryzują się lampy marki Abigali?

Marmurowe lampy Abigali charakteryzują się precyzją i dokładnością wykonania. To wysokiej jakości produkty, które są uniwersalne, dzięki czemu można je zamontować w różnych stylach aranżacji wnętrz. Marka opracowując projekty lamp marmurowych za cel postawiła sobie to, aby były one funkcjonalne i spełniały swoje role we wszystkich rodzajach pomieszczeń, zarówno w kuchniach, jak i salonach, czy nawet sypialniach. Doskonale będą wyglądać także w hotelach i innych miejscach usługowych, gdzie wizerunek i estetyka wnętrz powinny być na wysokie poziomie. Lampy marmurowe Abigali z kolekcji Marble Stone budują niespotykany dotąd efekt. Ponadto marka Abigali ma w swojej ofercie lampy LED, co zapewnia ich energooszczędność oraz przyjazność środowisku.

Lampy marmurowe – czyli nowe lampy na polskim rynku 

Warto zaznaczyć, że lampy marmurowe dopiero zaczynają pojawiać się na polskim rynku. Taki nietypowy dodatek dekoratorski sprzyja budowaniu oryginalności danego wnętrza, a także przykuwa uwagę obserwatorów. Tworzenie niepowtarzalnej przestrzeni jest szczególnie istotnym elementem w salonach czy w wystroju przestrzeni hotelowej. Designerski dodatek przyciąga uwagę, a marmurowe lampy Abigali są wykonane z prawdziwego marmuru, co sprawia, że nie można od ich oderwać oczu. Nierówna faktura i oryginalne żyłki na skale widoczne po zapaleniu lampy sprawiają, że lampy Abigali to wyjątkowe produkty na polskim rynku, gdyż rzadko można zakupić lampy wykonane z naturalnych kamieni. 

Jakie lampy marmurowe wchodzą w skład oferty Abigali?

W ofercie Abigali można znaleźć między innymi sufitowe lampy marmurowe. Są one dostępne w ciepłych odcieniach, dzięki którym przestrzenie mieszkań, hoteli oraz biur staną się rozjaśnione i ocieplone. Lampy spełnią swoje funkcje zarówno w kuchniach, salonach, jak i w łazienkach, gdzie będą ciekawym dodatkiem designerskim. 

Lampy wiszące pionowe, tak zwane zwisy dobrze wyglądają zawieszone pojedynczo, ale dają też ciekawy efekt, kiedy zostaną powieszone obok siebie wraz z innymi lampami tego samego typu. Wystrój wnętrz można zmieniać, gdyż istnieje możliwość regulacji ich wysokości. W związku z czym marmurowe lampy mogą znajdować się na różnych wysokościach, co da również wyjątkowy efekt kompozycyjny. 

Lampy wiszące o większych rozmiarach i zawieszone poziomo dobrze wyglądają powieszone nad dużym stołem. Abigali Marble Stone nie tylko dokładnie oświetlają blat stołu, ale także będą ozdobą każdej stylowej jadalni, salonu czy pomieszczenia konferencyjnego.

Z kolei lampy ścienne marmurowe idealnie wypełnią zarówno minimalistyczne przestrzenie, jak i bogato zdobione wnętrza. Lampy marmurowe ścienne spełniają rolę nie tylko oświetleniową, ale także mogą pełnić funkcję designerskich i unikatowych ozdób. Ich piękny wygląd sprawi, że lampy mogą być postrzegane nie tylko jako kinkiety, ale także jako ciekawe rzeźby.

Zastosowanie lamp Abigali

Lampy Abigali mają szerokie zastosowanie i sprawdzą się nie tylko jako oświetlenie, a także jako fantastyczny i niespotykany element dekoratorski. Ich jakość wykonania, zastosowane opatentowanej niemieckiej technologii oraz wyjątkowy efekt wizualny po zapaleniu lampy zadowolą nawet najbardziej wymagających designerów. Lampy marmurowe marki Abigali z kolekcji Marble Stone idealnie dopełnią przestrzenie, w których ważne jest budowanie wyglądu. Będą to zarówno domy prywatne, w których gospodarze cenią sobie unikatowe dodatki, a także luksusowe hotele, bary, restauracje, czy lobby i recepcje w biurach. Lampy Abigali dodają klimatu, ale także wpływają na budowanie pozytywnej atmosfery i są idealnym połączeniem sztuki z funkcjonalnością.