/Moda Damska i Męska – Zobacz Więcej

Moda Damska i Męska – Zobacz Więcej

Życzysz sobie dobrać styl biurowy do swojego miejsca pracy, ale myślisz, że to trochę trudne do realizacji, ponieważ głównie masz problem z podjęciem decyzji, które rzeczy będą właściwe dla Twojego stroju businnes casual, co więcej nie masz pewności ani talentu związanego z takim stylem ubioru.

Najważniejsza jest marynarka, to najbardziej popularny element wizytowego stroju, który fantastycznie pasuje do wszystkich outfitów i nadaje im elegancki i zrównoważony wygląd. Czy to szary, biały, w kratkę, marynarka w towarzystwie cygaretek w towarzystwie klasycznych czółenek z pewnością da Twojemu wyglądowi lekkiego i wizytowego charakteru. Warto zafundować sobie także ołówkową sukienkę wysokiej jakości. W stonowanym odcieniu i o idealnie dobranym fasonie doskonale sprawdzi się w pracy jak i w czasie wolnym. Jeśli przychodzi kolej na kolory, zdecyduj się na kombinacje czerni i bieli oraz neutralne total looki. Nigdy nie lekceważ akcesoriów, mają one potęgę, która całkowicie zrewolucjonizuje nasz wygląd. Na przykład pasek lub apaszka podbijają stylizację i dodają jej oryginalnego akcentu. Zawsze tylko należy upewnić się, że akcesoria są w wizytowym stylu. Omijaj rzeczy krzykliwych oraz zbyt błyszczących. Dress code jest czasami podchwytliwy i choć wszyscy słyszeliśmy o nim wcześniej i opanowaliśmy zasady, termin wciąż może powodować zakłopotanie i niepokój u wielu osób. Na szczęście skierujemy trochę światła na ten typ stroju. Jeśli tylko możemy sobie pozwolić, to świetnym pomysłem stylizacji do pracy jest smart casual. Jeśli już przestudiowaliście sobie czym jest „smart casual” i nadal poszukujecie pomysłu na stylowy look, który by Wam się spodobał to mamy dla Ciebie kilka propozycji. Proponujemy Wam parę drobnych wskazówek smart casual dress code dla kobiet. Smart casual jest odrobinę niejasny. To styl, który potrzebuje przemyślanego, a zarazem komfortowego ubioru. W związku z tym idealny wygląd wymaga równowagi. Kiedy ubieramy się w stylu smart casual, powinniśmy stawiać na elementy, które jawią się elegancko, ale są również komfortowe.
Z uwagi swoją kunsztowną, a jednocześnie super wygodną estetykę, elegancki zestaw często mylony jest z businnes dress code’em. Mim iż wiele outfitów może należeć do obu kategorii, istnieją między nimi drobne różnice. Na przykład, business casual przeważnie wymaga bardziej przepisowego stylu ubierania się, podczas gdy smart casual może być bardziej na topie. Smart casual to standardowy dress code i taki też jest między innymi wymagany na wiele imprez, w tym śluby lub podczas oficjalnych spotkań. Na szczęście, rodzaj okazji pomoże w dopasowaniu swojej stylizacji i tym samym pokieruje na prawidłową ścieżkę. Układając swój ubiór, pamiętaj o jego funkcji, o okazji i okoliczności.

Marką, która proponuje stylizacje w stylu smart casual i businnes casual jest Lavard. Tutaj zarówno mężczyźni jak i kobiety wyszukają rzeczy doskonałe na wesele, do biura czy na kolację z przyjaciółmi. Cała kolekcja jest niezwykle dopracowana. Zrobiona z najwyższej jakości tkanin i z niesamowitą dbałością o detale. Jest dowodem wielkiego kunsztu krawieckiego.