/Modne płytki łazienkowe

Modne płytki łazienkowe

Wiele osób podczas projektowania swojej łazienki chce, aby wykonana była ona z materiałów, które wpisują się w aktualne trendy. Rzeczą, na którą zwraca się największą uwagę podczas wchodzenia do łazienki są płytki. To one w głównej mierze tworzą styl oraz harmonię pomieszczenia. Na jakie płytki powinniśmy się zdecydować, aby nasza łazienka była modna oraz dobrze się prezentowała?

Jednolite płytki ceramiczne

Coraz częstszym wyborem jest projektowanie łazienki w stylu minimalistycznym. Do tego świetnie sprawdzają się płytki podłogowe oraz naścienne w podobnych lub takich samych barwach. Takie połączenie stworzy ciekawe oraz eleganckie wnętrze, które daje nam wiele możliwości. Dobrym pomysłem jest również eksperymentowanie z wielkością płytek. Można zastanowić się nad położeniem na podłogę płytek wielkoformatowych. Wybranie ich w kolorze białym pozwoli nam na optyczne powiększenie łazienki. Takie rozwiązanie szczególnie sprawdzi się w pomieszczeniach małych gabarytów.

Płytki drewnopodobne

Modną stylistyką, w której wiele ludzi projektuje swoją łazienkę jest nawiązanie do natury. Do tego zadania świetnie sprawdzają się płytki drewnopodobne. Pozwalają one na stworzenie ciekawego oraz naturalnego wnętrza. Płytki drewnopodobne są lepszym wyborem od materiałów egzotycznych, dzięki swojej wytrzymałości oraz odporności na wilgoć. Płytki drewnopodobne są także odporne na uszkodzenia mechaniczne, posiadają wysokie klasy ścieralność oraz są antypoślizgowe, co szczególnie sprawdzi się w pomieszczeniu narażonym na wilgoć.

Płytki imitujące marmur

Ciekawym wyborem są także płytki do łazienki imitujące marmur. Mogą być one umiejscowione na podłodze, jak i na ścianach. Świetnie sprawdzą się w łazienkach, które są wykonane w stylistyce glamour. Wybierając je otrzymujemy wiele możliwości. Decydując się na płytki w kolorze białym lub w jasnych odcieniach możemy rozjaśnić pomieszczenie, powiększyć je oraz sprawić, że będzie wyglądać czysto i schludnie.

Oferta firmy Eurołazienki

W ofercie Eurołazienki znajduje się wiele różnego rodzaju płytek oraz inspiracji, które pomogą w stworzeniu wymarzonej łazienki. Płytki są bardzo dobrej jakości oraz sprowadzane od zaufanych producentów. Posiadają płytki antypoślizgowe, mrozoodporne oraz z wysokimi parametrami ścieralności. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu.

Artykuł partnera