/Modo F: kabiny prysznicowe, które łączą piękno z praktycznością

Modo F: kabiny prysznicowe, które łączą piękno z praktycznością

Minimalizm, który nadaje ton współczesnemu poczuciu piękna, nabiera coraz większego wyrafinowania. W odpowiedzi na ten trend Radaway przygotował premierę w jednej ze swych najbardziej popularnych serii kabin prysznicowych… Modo F taflę szkła ujmuje w elegancką ramę.

Przez ostatnie lata, minimalizm przeszedł sporą zmianę. Od ascetycznych aranżacji utrzymanych niemal wyłącznie w bieli, przez romans z motywami betonu i stylem loftowym, aż po aktualne, najbardziej przyjazne oblicze pełne ciepła i przytulności – tak potrzebnego nam w domu i łazience.

Dekoracyjny akcent

Bardziej dekoracyjny, wzbogacony o wyrafinowane detale minimalizm podbił wnętrza, dodając im bardziej luksusowego charakteru. Stał się również inspiracją dla nowego wariantu kabin walk-in Modo F.  Charakteryzują się one jednolitą, wielkoformatową taflą szkła otoczoną delikatną ramą, niczym dzieło sztuki. – Kabina ujęta w dekoracyjny profil świetnie harmonizuje z innymi nowoczesnymi elementami wyposażenia i wystroju łazienki, które na ogół też mają delikatną linię – mówi Paulina Chodkowska, architektka z pracowni PRW Design. – Ale zarazem detal ten rysuje w przestrzeni strefę prysznica oraz ożywia całą aranżację. To świetny sposób na przełamanie minimalizmu, który w ascetycznym wydaniu dla wielu osób jest po prostu zbyt surowy – zaznacza.

Gama 7 kolorów

Rama otaczająca szybę ścianki prysznicowej może w projekcie łazienki odegrać istotną rolę. – W serii Modo F profil dostępny jest w bogatej palecie aż 7 kolorów wykończeń. Dzięki temu nie tylko łatwo dopasować ją do armatury, ale także wykorzystać jako dodatkowy motyw kolorystyczny – wskazuje Hanna Błaszak, ekspertka Radaway. Odpowiednio dobrana rama sama w sobie może stać się także akcentem stylu, przykładowo szczotkowane złoto kojarzy się ze stylem kobiecym i glamour, matowa czerń z inspiracjami loftowymi, natomiast szczotkowana miedź z estetyką retro lub powracającym mid-century.

Komfortowe w korzystaniu, praktyczne w montażu

Kabiny prysznicowe z serii Modo F mogą być montowane na dwa sposoby: za pomocą standardowego wspornika lub niewielkiego stabilizatora kątowego L, co umożliwia pojawienie się kabiny w sąsiedztwie okna lub użycie deszczownicy sufitowej. – Modo F to ważna premierowa kolekcja Radaway. Dlatego prezentujemy ją na okładce naszego nowego katalogu, który można obejrzeć i pobrać na naszej stronie internetowej. Katalog w sposób kompletny i przystępny prezentuje naszą ofertę oraz zawiera aktualny cennik – komentuje Hanna Błaszak, ekspertka Radaway.

Modo F od Radaway łączy w sobie elegancję i funkcjonalność, dopasowując się do najnowszych trendów w projektowaniu przestrzeni łazienkowej. Tu przemyślany detal daje stylową oprawę nie tylko kabinie walk-in lecz całej łazience. Latem w serii pojawią się również parawany nawannowe.

Źródło: Radaway