/Nowe inwestycje na Pomorzu – zielone osiedle w Pruszczu Gdańskim

Nowe inwestycje na Pomorzu – zielone osiedle w Pruszczu Gdańskim

Pruszcz Gdański to świetne miejsce do zamieszkania, jeśli chcemy osiedlić się w pobliżu Trójmiasta. Doskonała lokalizacja i ciekawe inwestycje, które realizowane są na terenie miasta przez dewelopera Szymichowski, sprawiają, że Pruszcz Gdański zaczyna być realną alternatywą dla osób, które pragną mieszkać w nowoczesnym kompleksie otoczonym zielenią. Do zakupu mieszkania może przekonać nas nowo powstające osiedle – Pruszcz Park – którego pierwszy budynek A oddany ma zostać do użytku najdalej w październiku 2021 roku. Czym wyróżniać będzie się ten kompleks?

Wygodne mieszkania

Zakupić możemy lokale jedno-, dwu-, trzy- oraz czteropokojowe, które będą stanowiły doskonałą przestrzeń do życia, rekreacji i pracy. Niektóre mieszkania będą posiadały możliwość wydzielenia osobno kuchni. Nie zabraknie w nich również pomieszczenia, które mieszkańcy będą mogli przekształcić, wedle potrzeb, w dodatkową toaletę, garderobę czy pomieszczenie gospodarcze.

Największym atutem mieszkań będą za to prywatne ogródki (dotyczy to lokali na parterze) oraz balkonów, które umożliwią rekreację na świeżym powietrzu.

Zielony raj

Sam deweloper Szymichowski na swojej stronie opisuje Pruszcz Park, jako zielony raj, miejsce przeznaczone dla osób stęsknionych za harmonią i pięknym otoczeniem. Te słowa mają swoje odzwierciedlenie w projekcie, w którym przewidziane zostało miejsce na parki i liczną zieleń wokół oraz pomiędzy budynkami. Otoczenie zieleni będzie nie tylko wpływało kojąco na zmysły mieszkańców, ale będzie także przepiękną wizytówką nowego kompleksu.

Roślinność wkroczy także do środka budynków, gdyż będzie ona wykorzystana w projekcie części wspólnych. Na klatkach schodowych ma pojawić się również sporo drewna. Użycie naturalnych materiałów nie jest przypadkowe, gdyż projektanci osiedla chcą zadbać o każdy szczegół, który będzie wpływał na jakość i samopoczucie mieszkańców. Pruszcz Park ma być prawdziwie nowoczesnym kompleksem, który zapewni wysokie standardy życia wszystkim jego mieszkańcom.

Lokalizacja

I pod tym względem inwestycja przyjazna jest przyszłym nabywcom mieszkań – lokalizacja osiedla jest bowiem bardzo atrakcyjna. W pobliżu Pruszcz Parku znajduje się wiele sklepów usługowych, szkół i przedszkoli, miejsc kultury czy placówek medycznych. Mieszkańcy będą mieli również swobodny dostęp do komunikacji miejskiej, dzięki czemu z łatwością będą mogli korzystać z infrastruktury miasta. Pruszcz Park zlokalizowany jest przy zbiegu ulic Raciborskiego i Cichej, co umożliwia łatwy dojazd do autostrady i obwodnicy.

Udogodnienia

Wszyscy mieszkańcy będą mieli dostęp do hal garażowych, w których znajdą się miejsca dla samochodów z instalacją LPG oraz do ładowania samochodów elektrycznych. Na osiedlu będzie również zastosowany system oświetlenia typu LED, które będzie uruchamiane czujnikiem ruchu. Dodatkowo do dyspozycji mieszkańców będą również dwa place zabaw, które umożliwią bezpieczną rozrywkę całym rodzinom.

Podsumowując, nowe osiedle Pruszcz Park to z pewnością ciekawa inwestycja, której warto przyjrzeć się bliżej. Być może to właśnie na nas czeka wymarzony dom w samym środku parku.