/Nowe mieszkania w Poznaniu czekają właśnie na Ciebie!

Nowe mieszkania w Poznaniu czekają właśnie na Ciebie!

Boom mieszkaniowy trwa w Polsce na dobre. Kolejne rządy obiecują kolejne programy dofinansowań do zakupu własnego, wymarzonego M, jednak nie warto czekać aż te obietnice się spełnią. Zagwarantuj sobie dobry start w przyszłość już dzisiaj. Nowe mieszkania w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu czy Gdyni wyrastają w przestrzeni miejskiej jak grzyby po deszczu! Zaufaj jednemu ze znanych deweloperów i zaplanuj przeprowadzkę na jedno z wygodnych, nowoczesnych osiedli w centrum lub na obrzeżach miasta. Wybór należy tylko do Ciebie!

Rekordowa liczba nowych mieszkań w Poznaniu

Pod względem sprzedaży nowych mieszkań, Poznań wiedzie zdecydowany prym wśród pozostałych polskich miast. Do sprzedaży trafia z roku na rok coraz więcej mieszkań, a kolejne inwestycje realizowane są coraz szybciej. W Poznaniu wykorzystuje się obecnie każdy wolny, niezabudowany kawałek przestrzeni, najczęściej w tych najbardziej prestiżowych lokalizachach. 

Popularne są plomby między istniejącymi kamienicami w ścisłym centrum miasta, kameralne zamknięte osiedla na nieużytkach w centrum miasta oraz większe, nowoczesne osiedla na terenach już istniejących osiedli takich jak Winogrady, Rataje czy Naramowice. Między starymi blokami wkomponowane są w estetyczny sposób nowoczesne osiedla. Przykładem takiego idealnego dopasowania formy osiedla do istniejącej zabudowy i historii dzielnicy jest inwestycja Nove Olendry na Naramowicach właśnie

Jak wynika z przeprowadzonych analiz, pod koniec 2018 roku Poznań odnotował najwyższy i najdynamiczniejszy wzrost liczby nowych mieszkań w ofercie. W stosunku do roku poprzedniego to skok o aż 31,6%. Co ciekawe, liczba nowych mieszkań w Poznaniu jest już nawet większa niż w Warszawie. 

Nowe mieszkania Poznań – prestiżowe lokalizacje

W Poznaniu, od wielu lat zdecydowanie najlepiej sprzedają się nowe mieszkania na Naramowicach. Ze względu na kameralny charakter dzielnicy, bliskość zieleni i usytuowanie na obrzeżach miasta, a jednak doskonałe skomunikowanie ze ścisłym centrum, Naramowice można uznać za prawdziwie wymarzoną dzielnicę na zakup swojego wymarzonego M. Również doskonale rozwinięta infrastruktura pomocnicza w postaci sklepów, urzędów, uczelni wyższej, szkół, przedszkoli i przychodni przychodni zachęca do zakupu mieszkania właśnie tam.

Do najgorętszych i najbardziej pożądanych przez przyszłych lokatorów nowych mieszkań w poznańskich Naramowicach należą obecnie inwestycje: Karpia 22, Karpia 25, Karpia 27, Nove Olendry, Osiedle Perspektywa, osiedla TRUST S.A., Osiedle na Skraju Lasu, Osiedle JAśminowe, Ecoria oraz osiedle Hawelańska – na skraju Naramowic i Winograd.

Jeśli po przeczytaniu tego tekstu przekonałeś się do zakupu swojego upragnionego, jednego z wielu dostępnych na rynku nowych mieszkań na terenie Poznania, koniecznie odwiedź stronę inwestycji Nove Olendry: noveolendry.pl. Poznaj wszystkie zalety nowo budowanego osiedla na poznańskich Naramowicach. Sprawdź największe atuty inwestycji i poznaj doświadczonego dewelopera, który jest odpowiedzialny za realizację tego projektu.