/Odśwież mieszkanie na wiosnę, nowoczesne lampy Ci w tym pomogą!

Odśwież mieszkanie na wiosnę, nowoczesne lampy Ci w tym pomogą!

Okres po zimie to zwykle czas, w którym ponownie nabieramy energii. Wraz z pierwszymi promykami słońca powraca optymizm, nabieramy więc chęci na zmiany. Wtedy to często rodzą się pomysły na remont lub zmianę aranżacji w mieszkaniu. Nawet niewielkie zmiany, np. nowe oświetlenie potrafią zdziałać cuda, zobacz, czym warto się zainteresować.

Lampy Umage nuance – wiosenne kolory zapowiedzą wiosnę

Lampa wisząca Umage 2421 Asteria nuance olive

Nowe barwy, jakie pojawiły się w kolekcji Asteria – jasnoszary, jasnoróżowy, jasnooliwkowy i jasnopomarańczowy to doskonałe zestawienie kolorystyczne, które przywodzi na myśl wiosnę. Delikatne kolory nawiązują do pierwszych kwiatów, które pojawiają się na zewnątrz oraz przywodzą na myśl całą przyrodę budzącą się do życia po długiej zimie. Lampy Umage Asteria posiadają nowoczesną formę w postaci płaskiego klosza, który skrywa wbudowany panel LED. Jest to więc nie tylko bardzo dobry sposób na odświeżenie wnętrza i zaproszenie wiosny, ale także ekonomiczne i rozsądne rozwiązanie. A takie zmiany w aranżacji są najlepsze, najlepiej bowiem remontować ładnie i mądrze.

Kolekcje Bird Maytoni – urocze ptaszki zapowiadają ciepłe dni

Lampa podłogowa Maytoni ARM013-22-W Bird

Jeśli myślałeś o romantycznym wystroju w domu, teraz jest odpowiedni moment. Wybierając oświetlenie z kolekcji Bird zapewnisz sobie urocze oświetlenie. Zdobienia w kształcie ptaszków są główną dekoracją. Lampy Maytoni posiadają także uroczą wstążeczkę okalającą abażur. Dodaje ona elegancji i młodzieńczego wdzięku. Wykonane z lnu klosze współgrają z całością. W kolekcji znajdują się lampy wiszące, lampy podłogowe, kinkiety. Finezyjny kształt oprawy dodaje kunsztu i zapewnia dodatkowe wrażenie estetyczne. 

Wiosenne poplątanie – oświetlenie Ideal Lux

W licznej kolekcji marka Ideal Lux posiada model, który wydaje się tylko czekać, by wprowadzić do domu dobry nastrój. Elastyczne ramiona lampy Ideal Lux 159010 Multiflex PL8 Color mają różne kolory: pomarańczowy, zielony, niebieski, szary. Pozytywna kolorystyka oraz nietypowa forma sprawiają, że model to dobry egzemplarz do oryginalnego salonu lub młodzieżowego pokoju. Lampy Ideal Lux są nie tylko funkcjonalne, będą doskonałą ozdobą na wiosnę i pozostałe miesiące w roku.

Nie zapominajmy o naszym otoczeniu – nowoczesne oświetlenie zewnętrzne

Kinkiet Abigali Black-Gold IP65

Chęć na małe zmiany nie musi kończyć się w domu. Nowe oświetlenie może znaleźć się także w najbliższym otoczeniu. Wymiana lub zamontowanie nowoczesnego oświetlenia potrafi zmienić podjazd, lub wejście do domu nie do poznania. Lampy Abigali np. kinkiet Abigali Black Gold IP65 to prosty sposób na odświeżenie swojego domu z zewnątrz. Wiosna to także idealny czas na taką zmianę, dni stają się coraz dłuższe i robi się coraz cieplej. Sprzyja to przebywaniu na zewnątrz, a oświetlenie zewnętrzne jest w takich okolicznościach bardzo pomocne. 

Czym kierować się przy wyborze nowych lamp?

Niezależnie od tego, czy do zmiany aranżacji skłoniła nas nadchodząca wiosna, czy remont planowaliśmy już od dawna, warto pamiętać o kilku kwestiach. Oświetlenie musi być przede wszystkim funkcjonalne. Nawet najładniejsze lampy niespełniające swojego zadania na nic się nam nie przydadzą. Oświetlenie musi także pasować do wnętrza. Wybór koloru zależy od barw pozostałych elementów w pomieszczeniu. Jasne, pastelowe kolory, które znajdziemy w lampach Umage dodadzą optymizmu, urocze zdobienia, które posiadają lampy Maytoni wniosą natomiast nutę romantyzmu. Tętniące życiem lampy Ideal Lux spiszą się w oryginalnych wnętrzach, a lampy zewnętrzne oświetlą nie tylko wnętrze naszego domu, a jego otoczenie. Zainspiruj się naszymi propozycjami i znajdź lampy dla siebie.