/Odśwież swoje meble i przywróć im nowy wygląd

Odśwież swoje meble i przywróć im nowy wygląd

Czy szukacie Państwo na terenie Warszawy kogoś, kto skutecznie i profesjonalnie przywróci używanej tapicerce świeżość i czystość? Jeśli tak, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Naszą specjalnością jest pranie tapicerki meblowej każdego rodzaju, jak też wnętrz samochodów. Nie ma znaczenia, czy chcecie Państwo odświeżyć swoją sofę, auto, narożnik, dywan, małą poduszkę, duży materac czy pluszową zabawkę – żaden z tych przedmiotów nie stanowi dla nas wyzwania.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

  • Mamy doświadczenie w pracy z najróżniejszymi rodzajami materiałów i mebli.
  • Do pracy używamy profesjonalnego sprzętu piorącego marki Karcher.
  • Używamy markowych środków chemicznych posiadających atesty, skutecznych w usuwaniu brudu, ale nie działających drażniąco. Są one polecane dla osób z alergiami, gdyż nie powodują reakcji uczuleniowych. Są ekologiczne i bezpieczne dla środowiska.
  • Używane przez nas urządzenia i chemia pozwalają na usuwanie nawet uporczywego brudu, niemożliwego do wyczyszczenia w domowych warunkach. Wyprane przez nas przedmioty są ponownie czyste, higieniczne i wolne od złych zapachów takich jak dym papierosowy, stęchlizna czy uryna zwierzęca.
  • Jako profesjonaliści wiemy, że ręczne czyszczenie tekstyliów nie zawsze przynosi zamierzony efekt i może prowadzić do przemoczenia mebla, rozmazanie brudu, pozostawienie chemii w materiale i powstania widocznych później zacieków. W przypadku skorzystania z naszych usług żadna z tych sytuacji nie będzie miała miejsca.
  • Przyjmiemy każde zlecenie dotyczące prania tapicerki na terenie Warszawy. Mamy zaufanie do naszych umiejętności i wiemy, że poradzimy sobie nawet z najgorszym brudem. Właśnie podczas prania krzeseł z obiciami materiałowymi, pranie narożników Warszawa, pranie tapicerki Warszawa, pranie dywanów, tapicerek samochodowych czy innych mocno brudzących się materiałów jesteśmy w stanie udowodnić naszą przewagę nad amatorami.
  • Jesteśmy elastyczni i komunikatywni. Każdą wizytę ustalamy indywidualnie i staramy się pojawić u Państwa w najdogodniejszym dla Państwa terminie.

Jak pierzemy?

  • W pierwszej kolejności nanosimy urządzeniem na brudną powierzchnię pod ciśnieniem roztwór wody z wysokiej jakości środkiem piorącym dopasowanym specjalnie do danego typu materiału. Wchodzi on w reakcję chemiczną tworząc zawiesinę wiążącą nieczystości, które ściągamy urządzeniem natryskowo-ssącym firmy Karcher.
  • Tak przygotowany materiał płuczemy za pomocą urządzenia i odsysamy wodę pozostawiając tkaninę lekko wilgotną. Jest to zasadnicza przewaga metody ekstrakcyjnej nad innymi sposobami prania, wliczając w to pranie ręczne. Dzięki temu już po kilku godzinach materiał jest suchy, co chroni go przed rozwojem na nim drobnoustrojów chorobotwórczych jak też osłabieniem poszycia. Czas schnięcia zależy od temperatury otoczenia, w większości przypadków już po trzech do sześciu godzin materiał jest suchy i można go z powrotem używać.

Zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy, że nie będziecie Państwo zawiedzeni. Naszą ofertę adresujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i do niedużych firm.