/Osprzęt elektryczny Ospel jako element wyjątkowego wnętrza

Osprzęt elektryczny Ospel jako element wyjątkowego wnętrza

Projektując idealne mieszkanie, skupiamy się najczęściej na wyborze koloru ścian, ustawieniu mebli oraz oświetleniu. Jednak, to właśnie detale sprawiają, że zwykły lokal staje się prawdziwym i funkcjonalnym domem. W dzisiejszym artykule pokazujemy, zalety wybranego osprzętu elektrycznego, jako funkcjonalnego i dopełniającego wyglądu dodatku w pomieszczeniu.

Wybór sprawdzonego producenta

Dobór praktycznego osprzętu powinien rozpocząć się od selekcji dostępnych na rynku marek produktów. Dzięki temu mamy pewność, że wybrane gniazdka oraz włączniki zagwarantują niezawodność działania, a jednocześnie łatwość i intuicyjność obsługi.

Biorąc to pod uwagę, na szczególne wyróżnienie zasługuje marka Ospel. Przedsiębiorstwo to od ponad sześćdziesięciu lat zapewnia profesjonalne wyposażenie elektryczne domów, czego najlepszym dowodem są specjalne certyfikaty bezpieczeństwa. Które serie osprzętu elektrycznego warto poznać?

Aria

Pierwszą z nich jest Aria, która łączy nowoczesny wygląd z ergonomią zastosowania. Co więcej, produkty z serii Aria wyróżniają się bardzo oryginalnym projektem ramek ozdobnych, które umożliwiają swobodną personalizację osprzętu.


Użytkownicy produktów z serii Ospel Aria cenią jeszcze jeden aspekt wizualny, a mianowicie delikatne podświetlenie całej instalacji. W ramach serii dostępnych jest aż 7 barw podświetlenia, które najadają pomieszczeniu unikalnego charakteru. W konsekwencji, fachowy osprzęt elektryczny staje się jednocześnie atrakcyjną ozdobą. 

Sonata

Kolejna seria producenta dedykowana jest użytkownikom, którym zależy na najnowocześniejszych rozwiązaniach technologicznych. Opisywana partia zapewnia minimalistyczny, ale bardzo praktyczny charakter aranżacji. Taka kombinacja przekłada się na ogromną wszechstronność oferowanych produktów – osprzęt elektryczny sprawdzi się w eleganckim salonie, przytulnej sypialni, stylowej łazience, ale również wewnątrz pomieszczeń biurowych.


Seria Sonata zapewnia również wybór w kontekście wykończenia. Produkty mogą bazować na stonowanych neutralnych barwach lub zawierać element metalizowanego wyróżnienia. Co więcej, wyszukana kolekcja posiada ramki wykonane z szerokiej gamy surowców, w tym aluminium, szkła, drewna, a nawet kamienia. Wówczas oprzyrządowanie elektryczne wtapia się w dominujące tło pomieszczenia, podkreślając jego wytworny styl.

Szafir 

Seria o nazwie Szafir gwarantuje błyskawiczny montaż poszczególnych elementów, nawet w przypadku bardzo rozbudowanej inwestycji. Jednak, łatwość obsługi oraz szybki proces montażowy nie oznacza niższej jakości – wręcz przeciwnie!


Wygląd gniazd i włączników z serii Ospel Szafir charakteryzuje się nowoczesnym kształtem, uniwersalną kolorystyką oraz funkcjonalnością. Włączniki oferują bowiem możliwość instalacji delikatnego podświetlenia ledowego oraz dostępne są w kolorach: biały, srebrny, szary mat i czarny metalik. 


W tym miejscu należy również zwrócić uwagę na wykorzystanie mostka z wytrzymałego tworzywa oraz opcję podłączenia wszystkich mechanizmów do puszki instalacyjnej, bez konieczności żmudnego demontażu całej konstrukcji. W rezultacie osprzęt elektryczny Szafir jest łatwy w instalacji, co wpływa na oszczędność czasu oraz pieniędzy inwestorów.

As

Seria As to bardzo plastyczna i uniwersalna propozycja, która charakteryzuje się ponadczasowym designem. Wszystkie elementy osprzętu elektrycznego wyróżniają się kwadratowym formatem z mocno podkreślonymi rogami. 

Osprzęt z serii Ospel As można montować w ramkach wielokrotnych.  W praktyce oznacza to możliwość zaprojektowania wieloelementowego panelu dla różnych instalacji oraz gniazd.  Rozwiązania dopasowuje się zatem do rzeczywistych potrzeb i osobistych preferencji przyszłego lokatora.