/Pomaluj świat dziecka z Beckers

Pomaluj świat dziecka z Beckers

W świecie dziecka nigdy nie powinno brakować pięknych barw. Urządzając pokój dla malucha puść więc wodze fantazji i w aranżacji nie szczędź kolorów. Farby Beckers i finezyjne dekoracje pozwolą stworzyć prawdziwy raj dla najmłodszych.

W pokoju malucha nie ma miejsca na nudę. Geometryczne wzory w kilku tonacjach farb Beckers Designer Colour ożywią zwykłą ścianę i sprawią, że wnętrze nabierze wyrazu. Niech pomieszczenie zdobią niecodzienne dodatki, wielokolorowe poduszki i własnoręcznie wykonane obrazki, prezentujące własny styl dziecka. Zgodnie z zasadą „co za dużo, to niezdrowo” postaw wówczas na proste w formie biało-drewniane meble, by zachować aranżacyjną równowagę we wnętrzu.  

Preferujesz bardziej stonowane rozwiązania kolorystyczne do pokoju dziecka? W tej roli świetnie sprawdzą się szarości. By wnętrze nie wydawało się zbyt ponure, stwórz motyw dekoracyjny na ścianie i pomaluj go farbą w różnych odcieniach tego niezmiennie modnego koloru. Uroku aranżacji doda prosta w formie drewniana komoda na cienkich nóżkach. Zyska ona ciekawy charakter, gdy fronty szuflad pomalujesz kilkoma kolorami, np. Light Grey, White i Candy Pink z palety Beckers Designer Universal.

Duet bieli i delikatnego różu będzie wdzięcznie zdobić ściany w dziecięcym królestwie. Lekkość wystroju można podkreślić dodatkowo miękkimi tekstyliami w pastelowych tonach, które wprowadzą ciepłą i przytulną aurę do pomieszczenia. Oryginalnym akcentem dopełniającym wnętrze będzie okazały drewniany zegar z motywem w beżowo-miętowe romby i trójkąty.

Więcej inspiracji na kolorowy pokój malucha znajduje się na stronie www.beckers.pl/inspiracje