/Prysznic wygrywa z wanną – czyli praktycznie i funkcjonalnie, ale nadal wygodnie i estetycznie

Prysznic wygrywa z wanną – czyli praktycznie i funkcjonalnie, ale nadal wygodnie i estetycznie

Prysznic czy wanna – to odwieczne pytanie i spór zwolenników każdego z tych rozwiązań. Są tacy, którzy ponad wszystko stawiają komfort i w swojej łazience chcą mieć strefę spa, najlepiej z wolno stojącą wanną. Jednak większość z nas, ze względu na ograniczone możliwości przestrzenne, praktykę używania, a przede wszystkim oszczędność czasu i miejsca – stawia jednak na powszechny natrysk.

O przewadze prysznica nad wanną powiedziano już wiele. W niedużych metrażowo łazienkach, które większość z nas ma w mieszkaniach, to rozwiązanie optymalne. Kabina prysznicowa zmieści się nawet na niewielkiej powierzchni, spełniając swoją podstawową funkcję. A do tego może cieszyć oko. Przykładem jest linia Contour marki Sealskin. Drzwi skrzydłowe o wąskim profilu (50% węższe) są nadal stabilne i minimalistyczne. Dostępne w kilku kolorach, m.in. w zjawiskowym szczotkowanym złocie, drzwi  ze ścianką boczną są zarówno praktyczne, jak i piękne. Dzięki eleganckim liniom doskonale pasują do szykownego stylu łazienki. Bezpieczne szkło o grubości 6 mm pokryte jest powłoką antywapienną, dzięki czemu prysznic pozostanie krystalicznie czysty na dłużej. Drzwi nie są montowane bezpośrednio do ściany, co zapobiega uderzeniu w grzejnik lub inne akcesoria łazienkowe. Jedno jest pewne: ta kabina prysznicowa przyciąga wzrok w łazience.

Jeśli ktoś preferuje bardziej dyskretny kolorystycznie wariant, może pozostać przy klasycznej matowej czerni, wybierając serię INC. Ten prysznic typu walk-in jest definicją nowoczesnego wzornictwa. Łazienka od razu wygląda na przestronną i otwartą oraz zyskuje nowoczesny wygląd. Walk in wyposażony jest w organizer, w którym  można wygodnie przechowywać wszystkie szampony i żele pod prysznic.

Propozycje Coram są zaprojektowanie w ten sposób, by korzystanie z prysznica było przyjemne i komfortowe. Stąd możliwość zastosowania szeregu dodatkowych udogodnień, które sprawią, że codzienna higiena zajmie niewiele czasu. Jeśli potrzebujemy więcej miejsca do przechowywania, idealnym dodatkiem będzie koszyk prysznicowy Tiger Caddy –  to gwarancja, że w porannym pośpiechu nie będziemy nerwowo szukać żelu czy odżywki do włosów. Także wisząca półka prysznicowa Tiger 2-Store ułatwi nam przechowywanie akcesoriów w kabinie. Niezastąpiona jest ściągaczka, np. Sealskin Brix Deluxe. Piękne czarne akcesorium  z elastycznym haczykiem pomoże osuszyć i utrzymać w czystości strefę prysznica.

Skorzystanie z propozycji Coram gwarantuje, że wszystkie niezbędne elementy wyposażenia łazienki, a w szczególności strefy natrysku, będą spójne, tworząc razem kompletny zestaw.