/Przegląd ofert Gdańskiego Dewelopera Inpro

Przegląd ofert Gdańskiego Dewelopera Inpro

Już od ponad 30 lat firma INPRO działa prężnie w branży budowlanej. Od samego początku spółka stawia tylko na najlepsze rozwiązania. Inwestycje realizowane w staranie wybranych lokalizacjach, stosowanie najlepszych technologii i materiałów budowlanych. To najlepsza gwarancja dla klientów, którzy oczekują od firm deweloperskich doskonale przygotowanych inwestycji. Osoby, które zainteresują się ofertą spółki INPRO, mogą mieć pewność, że jest z czego wybierać. Mieszkania, apartamenty, domu o różnorodnym metrażu, realizowane według nowoczesnych projektów. Trzy dekady działalności w branży, pozwoliło firmie osiągnąć status lidera na pomorskim rynku deweloperskim.

Firma obecnie posiada ponad pół tysiąca mieszkań i domów w sprzedaży. Cały czas nie zwalnia tempa, planuje i przygotowuje nowe inwestycje w trójmieście i okolicach.

Mieszkania i apartamenty dostępne w ofercie INPRO

INPRO posiada obecnie zróżnicowaną ofertę na mieszkania i apartamenty. Ta różnorodność sprawia, że można wybierać spośród licznych inwestycji zlokalizowanych w Gdańsku, Gdyni oraz Pruszczu Gdańskim.

Inwestycje w Gdańsku

Harmonia Oliwska, Osiedle Optima na gdańskim Jasieniu oraz Osiedle Start w gdańskich Kokoszkach, to inwestycje od INPRO, które zlokalizowane zostały w Gdańsku. Każdy, kto chce zamieszkać w stolicy województwa pomorskiego, ma z czego wybierać.

Harmonia Oliwska to inwestycja, która znajduje się w wyjątkowym miejscu Gdańska. Gdańsk Oliwa to niezwykle klimatyczna i malownicza dzielnica, a Harmonia Oliwska znakomicie wpisuje się w ten klimat. Zamieszkanie tutaj gwarantuje dostęp do wszystkich udogodnień, jakim dysponuje duże miasto. Równocześnie w pobliżu znajduje się gdańskie ZOO, Trójmiejski Park Krajobrazowy, a wycieczka nad morze nie wymaga wiele czasu.

Jasień to dzielnica na południu miasta, gdzie można odpocząć od zgiełku wielkiego miasta. Osiedle Optima to 5 budynków, a obecnie będący w sprzedaży II etap to łącznie 142 mieszkania. Tutaj jest wszystko, co potrzebne do życia. Dostęp do placówek handlowych, usługowych, łatwy dojazd do centrum czy na obwodnicę.

Kokoszki, dzielnica zlokalizowana za obwodnicą, jest miejscem, gdzie ma się dostęp do dużej ilości terenów zielonych. Równocześnie w dzielnicy są wszystkie niezbędne do prawidłowego funkcjonowania obiekty. Sklepy, punkty usługowe, ośrodek zdrowia oraz placówki oświatowe. Na Osiedlu Start w Gdańsku Kokoszkach, w ramach I etapu inwestycji, powstanie aż 157 mieszkań.

Inwestycje w Gdyni

Wyjątkowa dzielnica Gdyni, Mały Kack, to miejsce, gdzie firma INPRO przygotowała interesującą inwestycję. Osiedle Azymut, cechujące się niską zabudową, na pewno zadowoli osoby, szukające nieruchomości w Gdyni, ale chcących mieszkać w spokojnej, zielonej okolicy.

Inwestycje w Pruszczu Gdańskim

Szukający mieszkań poza trójmiastem, na pewno będą zadowoleni z oferty Osiedla Debiut. Inwestycja zlokalizowana w północnej części Pruszcza Gdańskiego. Ta część Pruszcza Gdańskiego jest znakomicie przygotowana pod nowych mieszkańców. Sklepy, punkty usługowe, bliskość do obiektów oświatowych oraz opieki zdrowotnej. Dojazd do Gdańska czy na obwodnicę trójmiasta jest komfortowy i nie zajmuje dużo czasu.

Więcej informacji odnosnie ofert: https://www.inpro.com.pl/oferta/mieszkania-i-apartamenty