/Ranking lodówek na rok 2021
Ranking lodówek 2021

Ranking lodówek na rok 2021

Wcale nie tak prosto zdecydować się na właściwą, odpowiednią lodówkę, ponieważ rynek jest przesycony urządzeniami różnej klasy, w różnych przedziałach cenowych, o odmiennej jakości. Postaramy się dopomóc w wyborze najlepszej lodówki w roku 2021.

Najlepsze lodówki

Dla roku 2020 nadal świeży ranking lodówek podpowiada nam wiele, ponieważ technologia z roku na rok nie zmienia się aż tak szybko. Pod wskazanym powyżej linkiem znajdą państwo modele cały czas cieszące się popularnością i warte polecenia.

Chcielibyśmy jednak zająć się modelami lodówek tegorocznych – w zestawieniu na rok 2021 weźmiemy w tym krótkim artykule pod uwagę tylko dwie firmy: LG i Amica, jako że są to producenci o ugruntowanej pozycji i dużej stabilności na rynku.

Jednocześnie przypominamy, że w rankingu lodówek na rok 2020 wygrał model Bosch KGN36MLES No Frost. Ta lodówka będzie polecana także w latach następnych, a to ze względu na swoje najwyższe walory użytkowe. O jej wyborze na pierwsze miejsce w zeszłorocznym zestawieniu zadecydowały: klasa energetyczna, przystępna cena, znakomite wzornictwo, brak jakichkolwiek obaw o właściwe przechowywanie produktów, a także dodatkowe funkcje i “naszpikowanie” jej technologiami, które pozostaną z nami na dobre na długo.

Lodówki LG

Jeśli chodzi o modele lodówki LG, to pragniemy w pierwszym rzędzie wyróżnić lodówkę LG GSJ760WBXV side by side z kostarką do lodu. Sprzęt ten zachwyca elegancją designu. Drzwi otwierają się w obie strony. Na drzwiach znajduje się ekran, który jednocześnie daje nam informacje o działaniu lodówki, jak również pozwala nam sterować jej funkcjami. Zresztą, właściciele tego modelu mają dostęp do wszystkich jego funkcji z poziomu dedykowanej aplikacji w smartfonie. Pełny No Frost w tej klasie to standard. Wnętrze jest wyjątkowo dobrze zaprojektowane i pojemne. Dostępność produktów jest zagwarantowana przez aż 4 drzwi side by side. Wygodne uchwyty łatwo pozwolą je otworzyć. Systemy zastosowane w konstrukcji wyrównują ciepłotę powietrza wewnątrz i zewnątrz przy otwartych drzwiach, pozwalają na długotrwałe przechowywanie nawet “wrażliwych” artykułów spożywczych, a także tworzą dla nas doskonałe kostki lodu oraz oszczędzają energię i dokładnie zawiadują rozkładem wilgoci. To propozycja w średniej cenie dla wymagających klientów. Na pewno jedna z najlepszych w roku 2021.

Lodówki Amica

Amica też ma coś do powiedzenia. Honorujemy dziś tańszy model lodówki Amica FK299.2FTZX No Frost za jego znakomitą relację ceny do jakości, niezawodność i przydatność nawet w najlepiej urządzonych pomieszczeniach kuchennych. Za niewygórowaną cenę otrzymujemy sprzęt odznaczający się najwyższymi wartościami użytkowymi, przy tym zaprojektowany bardzo pomysłowo i ze smakiem. Urządzenie przynosi oszczędności w rachunkach za prąd. Wewnątrz możemy pomieścić więcej niż wskazywałyby na to w sumie niewielkie rozmiary tej lodówki, ponieważ układ półek jest bardzo przemyślany. Specjalna strefa świeżości jest do naszej dyspozycji i przydaje się szczególnie przy gromadzeniu warzyw i owoców. Mamy też wpływ na wilgotność we wnętrzu. Wyjątkowo solidny model, który sprawdzi się szczególnie dobrze w mniejszych pomieszczeniach.