/Urządzenia PerfectCare ‒ pralka i suszarka, które pokochasz
pralki electrolux: Urządzenia PerfectCare ‒ pralka i suszarka, które pokochasz

Urządzenia PerfectCare ‒ pralka i suszarka, które pokochasz

Szukasz nowej pralki? To idealny moment, aby równocześnie rozejrzeć się za odpowiednią suszarką. Dzięki takiemu zakupowi natychmiast rozwiążesz problem domowego prania. Odpowiednio dobrane urządzenia to bowiem klucz do sukcesu w wykonywaniu codziennych obowiązków. Marka Electrolux w swojej ofercie posiada urządzenia, które zostały stworzone z myślą o potrzebach współczesnych użytkowników. Poznaj zalety pralek i suszarek z linii PerfectCare.

Pralki PerfectCare ‒ urządzenia, którym możesz zaufać

Zdarzyło Ci się wyciągnąć z pralki wełniany sweter, który skurczył się o kilka rozmiarów? Twoja jedwabna bluzka po kilku praniach nie wygląda tak idealnie jak w momencie zakupu? Dzięki pralkom PerfectCare żaden z tych scenariuszy nigdy więcej nie będzie mieć miejsca. 

Zastosowane w pralkach PerfectCare technologie zostały dostosowane do wymagań każdej tkaniny, chronią ją przed silnymi zagnieceniami, utratą koloru czy kurczeniem się i zniekształceniem. 

SteamCare

Pralki wyposażone w system SteamCare to niezwykle praktyczne rozwiązanie. Posiadasz ubrania, które nie nadają się jeszcze do prania, ale wymagają odświeżenia? Nic bardziej prostszego. Dzięki systemowi SteamCare wykorzystującemu działanie pary możliwe jest odświeżenie garderoby bez konieczności użycia detergentu i uruchamiania całego cyklu prania. Co więcej, para skutecznie usuwa zagniecenia także z tych ubrań, które można prać tylko chemicznie. SteamCare to także ogromna oszczędność zużytej wody, energii oraz Twoich pieniędzy.

UltraCare

Dzięki zastosowaniu tego systemu w pralkach PerfectCare masz pewność, że każdy cykl prania będzie równie efektywny.  System UltraCare polega na wstępnym mieszaniu detergentów w wodzie, zanim dotrą one do bębna z praniem. To gwarancja równomiernego rozprowadzania detergentu w trakcie prania. Dzięki UltraCare możesz mieć pewność, że Twoja garderoba zawsze będzie doprana w delikatny, ale równocześnie skuteczny sposób. 

Suszarki PerfectCare ‒ bezpieczeństwo Twoich ubrań w trakcie suszenia

Suszarki PerfectCare wiedzą, w  jaki sposób zadbać nawet o najbardziej delikatne ubrania w cyklu suszenia.  Dzięki nim na dobre zapomnisz o uciążliwym rozwieszaniu prania. Do suszarek PerfectCare możesz włożyć wszystko ‒ bawełnę, jedwab, wełnę czy odzież outdoorową. Bez obaw! Każde z Twoich ubrań po wysuszeniu będzie w idealnym stanie. Skąd o tym wiemy? To pomysłowe połączenie stylu oraz niezwykle praktycznych funkcji sprawia, że suszenie przebiega niezwykle delikatnie, ale równocześnie skutecznie.

Unikatowy system CycloneCare zapewnia niezwykle precyzyjne i równomierne suszenie dzięki zastosowaniu specjalnego przepływu powietrza. Dzięki niemu suszarki PerfectCare są w stanie zapewnić efekt idealnego wysuszenia nawet najbardziej wymagającym tkaninom.Dzięki systemowi CycloneCare możesz mieć pewność, że Twoje ulubione wełniane swetry nigdy się nie skurczą.

Suszarki PerfectCare jako jedne z nielicznych na rynku mogą także pochwalić się otrzymaniem certyfikatu Woolmark. Gwarantuje on, że ubrania przeznaczone oryginalnie do prania ręcznego nie ulegną skurczeniu w trakcie suszenia. Opatentowany program suszenia wełny umożliwia suszenie delikatnych ubrań wełnianych dzięki unikalnemu systemowi kręcenia bębnem wykorzystującego bardzo szybkie obroty w niskiej temperaturze. Efekt? Twoje swetry nigdy się nie zmechacą i równocześnie zachowają oryginalną puszystość i kształt.

Funkcjonalne akcesoria w suszarkach i pralkach PerfectCare

W trakcie wyboru pralki i suszarki z linii PerfectCare warto także zwrócić uwagę na funkcjonalne dodatki, które jeszcze bardziej usprawnią proces wykonywania codziennych obowiązków.

Jeśli chcemy zaoszczędzić więcej miejsca w naszym mieszkaniu, idealnym rozwiązaniem jest podstawa do suszarek i pralek. Nie tylko zapewnia ona wygodną w użytkowaniu wysokość Twojego urządzenia, ale równocześnie stanowi idealne miejsce do przechowywania np. detergentów.

Kolejnym świetnym rozwiązaniem, które pozwoli zaoszczędzić miejsce szczególnie w niewielkich mieszkaniach jest łącznik. Umożliwia on bezpieczne i szybkie zainstalowanie suszarki na pralce. Ponadto wysuwana półka znacznie ułatwia wyjmowanie prania z suszarki i jednocześnie zapewnia dodatkowe miejsce na składanie wysuszonej odzieży.