/Victoria Dom rozpoczęła sprzedaż 10. etapu inwestycji Miasteczko Nova Ochota

Victoria Dom rozpoczęła sprzedaż 10. etapu inwestycji Miasteczko Nova Ochota

Cieszące się dużą popularnością Miasteczko Nova Ochota rośnie. Victoria Dom rozpoczęła właśnie sprzedaż kolejnych mieszkań w 10. już etapie tej inwestycji. W ofercie jest 149 lokali o powierzchni od 26 m2 do 99 m2. Mieszkanie można kupić już od 340 tys. zł. Deweloper podkreśla, że mimo pandemicznych opóźnień w całym sektorze, wszystkie jego inwestycje są oddawane w terminie.

MNO to konsekwentnie realizowana koncepcja „miasta w mieście” ze wszystkimi udogodnieniami aglomeracji w osiedlowej skali. W inwestycji powstającej na styku Ochoty, Włoch i Rakowa w sprzedaży są mieszkania 1,2,3,4- i 5-pokojowe. Każde z nich ma balkon lub ogródek. W budynku zaprojektowano przestrzeń na komórki lokatorskie, boksy rowerowe i wózkownię.

Inwestycje oddawane na czas

– Naszym atutem jest przekazywanie mieszkań klientom w terminie. A niektóre udaje nam się oddać nawet przed oficjalnym terminem. Nie będę jednak ukrywać, że niestety jest to coraz trudniejsze. Potwierdzają to deweloperzy, a także dane. Z najnowszych badań CBRE wynika, że właśnie z tego powodu liczba mieszkań na warszawskim rynku pierwotnym maleje. Od lipca do września br. sprzedanych zostało 4 tys. lokali, czyli niemal o jedną trzecią mniej niż w poprzednim kwartale. Deweloperzy zmagają się ze skutkami pandemii w postaci barier administracyjnych – mówi Ewa Rathe-Głowacka z Victorii Dom. Główny Urząd Statystyczny poinformował, że wrzesień był drugim miesiącem z rzędu, w którym liczba rozpoczętych budów mieszkań spadła. – W sytuacji niesłabnącego popytu, każdy lokal z gwarancją otrzymania w terminie kluczy przyciąga klientów – dodaje E. Rathe-Głowacka.

Dobra lokalizacja zarówno dla rodzin, jak i singli

Miasteczko Nova Ochota to bardzo atrakcyjna propozycja „miasta w mieście” z licznymi udogodnieniami oferowanymi mieszkańcom. – Zaplanowaliśmy inwestycję przede wszystkim dla rodzin z dziećmi oraz młodych osób, które planują swoje pierwsze „M”. Z myślą o nich zaprojektowaliśmy kort tenisowy, skwer z fontanną, lokale usługowe oraz stację ładowania samochodów elektrycznych. Rodzice na pewno docenią bliskość osiedlowego przedszkola, a wszyscy znajdujące się nieopodal tereny zielone, w tym m.in Park Szczęśliwicki oraz Park ze Stawami Cietrzewia – mówi E. Rathe-Głowacka. Lokalizacja Miasteczka Nova Ochota jest przyjazna pod względem komunikacyjnym – pozwala szybko dostać się do centrum stolicy.  W odległości 3 minut jest stacja WKD Raków, która dodatkowo ułatwia poruszanie się bez stania w korkach. Na osiedlu będzie bogaty asortyment sklepów, na większe zakupy w kilka minut można dotrzeć do CH Blue City, Reduty oraz sklepów takich jak: E.Leclerc, Castorama lub Makro.

Blisko 700 mieszkań do IV kwartału 2022 roku

Budowa osiedla mieszkaniowego Miasteczko Nova Ochota rozpoczęła się w IV kwartale 2019 roku, a dobiegnie końca w czwartym kwartale 2022 roku. Victoria Dom odda do użytku w sumie 680 lokali. 10 etap jest finalnym w całej inwestycji. Generalnym jej wykonawcą jest spółka AMConstruction.

Victoria Dom to deweloper z 23-letnim doświadczeniem, którego filozofią jest maksymalne uproszczenie zakupu mieszkania. Pomaga w tym Dom Kredytowy Victoria. Victoria Dom oddała do użytku ponad 6,4 tys. mieszkań i domów. Obecnie w różnych fazach realizacji i przygotowania jest ponad 12 tys. mieszkań. Spółka, która prowadzi inwestycje przede wszystkim w Warszawie, w ubiegłym roku rozpoczęła również budowę osiedla Viva Piast w Krakowie. Od 5 lat deweloper jest obecny także na rynku niemieckim – w Berlinie, a od roku w Lipsku.

Victoria Dom jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, posiada certyfikat dewelopera poświadczający wiarygodność i fachowość usług. Victoria Dom była wielokrotnie nagradzana.  Ostatnio została wyróżniona m.in. nagrodą Deweloper Roku „Gazety Finansowej”, Diamentem Forbesa, a Osiedle Ursus Factory uznane przez użytkowników obido.pl za Inwestycję Roku 2020 w Warszawie. Więcej informacji na stronie: www.victoriadom.pl