/Wiosenne inspiracje w aranżacji wnętrz – sprawdź, co jest modne!

Wiosenne inspiracje w aranżacji wnętrz – sprawdź, co jest modne!

W końcu nadeszła wiosna. Wraz z nią cieplejsze dni i prawdziwa uczta dla zmysłów – wielobarwne kwiaty, słońce na skórze i słodki zapach w powietrzu. Wszystko wokół się zmienia, dlatego nic dziwnego, że i Ty masz ochotę być autorem wnętrzarskiej metamorfozy. Poznaj wiosenne inspiracje, dzięki którym samodzielnie stworzysz zjawiskową aranżację salonu, sypialni, pokoju dziecięcego i każdej innej przestrzeni domu. Ożyw wystrój i nie czekaj już na wiosnę!

Kwieciste fototapety i naklejki – tchnij życie w pomieszczenia!

Budząca się do życia przyroda poprawia nastrój i dodaje energii. Potrzeba skontaktowania się z tym, co dzikie i naturalne wpisuje się w trendy wnętrzarskie 2021. Wzory z kolorowymi kwiatami, zielonymi drzewami czy rozmaitymi zwierzętami nie tylko będą cieszyć oko, ale również sprawią, że zaaranżujesz przestrzeń o ponadczasowym pięknie. W tym wpisie skupiamy się na:

  • stylowych fototapetach,
  • efektownych naklejkach ściennych.

Dzięki tym propozycjom całkowita odmiana wnętrza zajmie Ci jedno popołudnie. Aby ułatwić sobie nakładanie tapety, wybierz wariant fizelinowy. Produkty wykonane z tego surowca wymagają naniesienia kleju jedynie na ścianę, co znacznie upraszcza i przyspiesza aplikację arkuszy. Przed Tobą modne wzory, które nie tylko przetrwają dynamiczną zmianę trendów, ale także zrobią to w najlepszym stylu.

Zieleń i drzewa – dla chwili wyciszenia

Tropikalna dżungla? A może rodzimy las iglasty? Jeśli kochasz przebywać pośród drzew i szukasz odpowiedniego motywu do salonu – przyjrzyj się prezentowanym tu efektownym fototapetom. Aby pokazać Ci, jak różnorodny jest wybór wzorów, przygotowaliśmy dwa skrajne przykłady. Oba świetnie sprawdzą się w salonie lub sypialni.

  • artystyczne egzotyczne liście,
  • skąpany w słońcu las.

Zieleń znana jest ze swoich właściwości wyciszających, dlatego ozdoba, w której dominuje ten kolor, sprzyjać będzie relaksowi. Gorącym trendem niezmiennie pozostają naklejki ścienne. Wiosenny powiew wprowadzisz do domu, dzięki samoprzylepnym dekoracjom w kształcie drzewaSkorzystaj z naszego protipu: swoją ozdobę spersonalizuj, używając opcji dotyczących wymiaru, koloru czy efektów.

Motyw zwierząt na ścianie? Dlaczego nie!

Niezawodnym sposobem na ożywienie wystroju i wprowadzenie do niego wiosennej energii jest wykorzystanie motywu zwierzęcego. Na ścianę sypialni wybierz lekki w odbiorze wzór, np. fototapetę z motylami. Jeśli Ty lub Twoi domownicy uwielbiacie konną jazdę – pośród wzorów znajdziecie kilka efektownych propozycji. Wybrany przez siebie produkt wykadrujecie, a także naniesiecie na samoprzylepny materiał typu Canvas. Koń w galopie kojarzyć się będzie z wolnością i ożywi wystrój. Możesz także postawić na fototapetę przedstawiającą majestatycznego lwa. To odważne i niezwykle modne propozycje, którym warto się przyjrzeć.

Miłość – uniwersalny sposób dekoracji

Każdy chce, aby jego dom wypełniała miłość. Niektórzy twierdzą, że na wiosnę zakochać się jest najłatwiej. Zaaranżuj pomieszczenie z sercem, wykorzystując do tego piękne fototapety:

Jeśli okazywanie uczuć, to najlepiej z bukietem wiosennych kwiatów! Wieloczęściowa naklejka składająca się z efektownych piwonii w rozkwicie wspaniale ożywi każdą ścianę i przy okazji pozwoli zakryć jej niedoskonałości. Produkt zamówisz w kilku rozmiarach, a poszczególne elementy przykleisz w dowolny sposób.

Na koniec zatrzymamy się jeszcze przy samoprzylepnych dekoracjach, które od dłuższego czasu są prawdziwym wnętrzarskim hitem. Decyduje o tym także prostota aplikacji wyrobu. Każda część naklejki naniesiona jest na specjalny papier transferencyjny ułatwiający przytwierdzanie jej do powierzchni. Aranżację ożywisz dzięki zielono-różowym liściom monstery. Dekorację kupisz w rozmiarze:

  • 54 x 100 cm,
  • 64 x 120 cm,
  • 84 x 160 cm,
  • 110 x 200 cm.

Zainspiruj się na wiosnę!

Trendy wnętrzarskie na wiosnę 2021 ściśle łączą się z pragnieniem ucieczki w naturę i potrzebą odpoczynku. Na równi ważne jest tworzenie przestrzeni przytulnej i bardzo osobistej. Proponowane tutaj wzory potraktuj jako inspirację. Więcej efektownych produktów znajdziesz na stronie naklejkomania.eu, która urzekła nas nie tylko bogatym wyborem, ale także pięknem wyrobów i wysoką jakością wykonania. Życzymy udanych wiosennych metamorfoz!