/Kiedy klasyka łączy się z nowoczesnością. Łazienka z wanną prostokątną

Kiedy klasyka łączy się z nowoczesnością. Łazienka z wanną prostokątną

Wanna prostokątna to jeden z najczęściej wybieranych na rynku modeli. Łączy ona w sobie klasykę z nowoczesnością. Doskonale sprawdzi się w łazienkach tych, którzy cenią prostotę oraz symetryczne kształty. Model ten doskonale prezentować się będzie w łazienkach, w których zależy nam oszczędności miejsca. Co jeszcze powinien wiedzieć każdy, kto planuje montaż wanny prostokątnej w swojej łazience?? SANPLAST SA podpowiada.

Każdy z nas marzy o swoim domowym SPA- miejscu, gdzie będzie mógł odpocząć i się zrelaksować. Doskonałym sposobem na to jest kąpiel w wannie. Jaka zatem jest idealna wanna? Nie ma na to pytanie jednoznacznej odpowiedzi. Z pewnością oprócz funkcjonalności, musi być solidnie wykonana, a jej design powinien odpowiadać preferencjom i gustom użytkowników.

Wanny prostokątne: wybierz dobrze!

Dla każdego, coś dobrego. Mnogość występujących na rynku modeli wanien prostokątnych jest olbrzymia. Możemy wybierać spośród tych o różnych wymiarach, wykonanych z różnych materiałów, np. żeliwa, jednak najczęściej z akrylu sanitarnego, ale dostępne są też modele tzw, akrylowane czyli pokryte jedynie cienką warstwą akrylu, które z pewnością będą mniej wytrzymałe.

Wybierz dobrze swoją wymarzoną wannę prostokątną. Oto kilka ich zalet:

1. Wanny prostokątne występują w szerokiej gamie rozmiarowej. Pozwala to na dopasowanie modelu np. dla dzieci czy bardzo wysokich osób. Z pewnością znajdziemy taką, w której kąpiel będzie komfortowa.

2. Wanna prostokątna to także doskonałe rozwiązanie dla właścicieli niewielkich pomieszczeń łazienkowych. Nie muszą oni rezygnować z prysznica, bowiem możemy znaleźć wanny prostokątne już w wymiarach od 120 x 70 cm.

3. Montaż i zabudowa wanny prostokątnej nie jest trudna. Do wielu modeli można bowiem dokupić dedykowaną obudowę, która nie tylko wygląda bardzo estetycznie, ale także jest bardzo łatwa w montażu. Dodatkowo zapewnia stały i szybki dostęp do przestrzeni pod wanną, co jest niezwykle istotne przy wszelkich pracach konserwacyjno-napraczych.

4. Wanna prostokątna jest modelem ponadczasowym. Bez względu na zmieniające się trendy, wybór wanny prostokątnej jest zawsze strzałem w dziesiątkę. Doskonale sprawdzi się ona bowiem w pomieszczeniach różnych stylach: od tych bardziej klasycznych, po te modernistyczne czy loftowe.

5. Jeżeli marzy Ci się domowe SPA- wybierz wannę prostokątną. Postaw na model, który wyposażony został w system hydromasażu. Z pewnością będzie to doskonałe miejsce do codziennego relaksu.

„Wanna prostokątna to doskonałe rozwiązanie praktycznie do każdej łazienki: tej dużej i tej mniejszej, klasycznej i nowoczesnej. To produkt ponadczasowy, który nawet za kilka lat będzie się ciekawie

prezentował. Wanna prostokątna niejedno ma imię. Może ona posiadać doskonale ukształtowaną przestrzeń z ergonomicznymi wytłoczeniami, podłokietnikami, o bardziej lub mniej nachylonej części w rejonie pleców czy boków wanny. Warto zatem wybrać produkt, który spełni nasze indywidualne kryteria i potrzeby. ”- podkreśla Małgorzata Hulisz Kierownik Dział Marketingu SANPLAST SA.

SANPLAST SA od lat zapewnia Klientom „Czystą przyjemność kąpieli”. Jako ekspert branży łazienkowej pamięta nie tylko o aktualnych trendach, ale spełnia także wymagania najbardziej wymagających klientów, posiadając w ofercie wanny o różnych kształtach, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Cieszące się największą popularnością – wanny prostokątne, łączą dziś tradycję z nowoczesnością.

Więcej informacji na www.sanplast.pl